• Václav Junek

    (1913-1976)

    Přímořská krajina

    Položka č.: 224521

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:28

    tempera, papír, 31 x 43 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 11, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:30

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Domky na obzoru

    Položka č.: 226205

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:32

    olej, karton, 25 x 17,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rodolfinum

    Položka č.: 226208

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:34

    olej, karton, 17 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Interiér Pražské Staronové Synagogy

    Položka č.: 226210

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:36

    olej, plátno, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovské město v Praze

    Položka č.: 226211

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:38

    olej, karton, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:40

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:42

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pro vodu

    Položka č.: 226745

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:44

    lept, 36,2 x 28,8 cm, sign. PD Petr DIllinger, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Dvořáková

    (1924-?)

    Rybník Krejcar

    Položka č.: 226746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:46

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD A. Dvořáková, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, razítko Dílo Pardubice, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:48

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    Položka č.: 227035

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:50

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:58

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 228785

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 00:00

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:02

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Contrade di Roma Nemi e Genzano col Lago

    Položka č.: 237162

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:04

    fotografie, 19 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Corso VE. E Duomo (Milano)

    Položka č.: 237163

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:06

    fotografie, 17,5 x 24 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Piazza del Popolo dal Pincio. Roma

    Položka č.: 237164

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:08

    fotografie, 18,2 x 24,2 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roma. Colonna Antonius Pius

    Položka č.: 237165

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:10

    fotografie, 25,5 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sorrento

    Položka č.: 237166

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:12

    fotografie, 19,2 x 25 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    Položka č.: 237167

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:14

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Fontana Trevi

    Položka č.: 237168

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:16

    fotografie, 19,3 x 25,8 cm, nalepeno na papíru, na fotce nažloutlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 237185

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:20

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:22

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohunka Waageová

    Odpočinek

    Položka č.: 237191

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:24

    lept, 1985, 36 x 26,3 cm, sign. DU B. Waageová 1985, papírová pasparta, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Vzpomínky

    Položka č.: 237194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:26

    linoryt, 1969, 18 x 12,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 69, pasparta, I.aut.tisk, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, č…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:28

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:30

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)