• Jana Reinerová

    Dvorek

    Položka č.: 182181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:14

    litografie, 28,1 x 20,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Od J. Brejchové pohled z okna

    Položka č.: 182182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:15

    litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Reinerová

    Veranda v Chlumu

    Položka č.: 182183

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:16

    litografie, 29,1 x 34,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka mé paní profesorky (Marie Bosch)

    Položka č.: 182186

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:18

    litografie, 32,6 x 43,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    V letadle

    Položka č.: 182187

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:19

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 15/22, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 182189

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:20

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Světla a stíny u Malostranské věže

    Položka č.: 182191

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:21

    litografie, 43,4 x 32,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 182192

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:22

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí I

    Položka č.: 182204

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:23

    litografie, 37,6 x 48,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 182435

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:24

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 182466

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Lán

    Černoška

    Položka č.: 182519

    Vyvolávací cena: 890 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:26

    tempera, karton, 33,5 x 23,5 cm, sign. PD F. Lán, rám

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185419

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:27

    kombinovaná technika, 8 x 13,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185420

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:28

    kombinovaná technika, 8 x 13,8 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku

    Položka č.: 185421

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:29

    kombinovaná technika, 7,7 x 13,3 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku II.

    Položka č.: 185422

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek

    Položka č.: 185423

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:31

    kombinovaná technika, 9,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:32

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186991

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:33

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186992

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186993

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186994

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186995

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186996

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186997

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186998

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186999

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187002

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:42

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 3/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 187038

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:43

    litografie, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 102/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)