• Rudolf Rác

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:32

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 224731

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:35

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 88/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:36

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:37

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janko Alexy

    (1894-1970)

    Zbojník

    Položka č.: 225118

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:39

    tuš, papír, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Alexy, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:41

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:42

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:43

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226968

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226969

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Vaic

    Týnský chám

    Položka č.: 226970

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:47

    měkký kryt, 29,8 x 22,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie žáby (Studie dráčka na keramiku)

    Položka č.: 227216

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:49

    tužka, papír, 9,3 x 4,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Zrzavý

    Exlibris Božena Heritesová

    Položka č.: 227218

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:50

    litografie, 8,7 x 5,6 cm, monogr. DU JZ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:51

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:52

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:53

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:55

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:56

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:57

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Čertovka

    Položka č.: 228668

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:58

    lept, akvatinta, 11,8 x 9,2 cm, monogr. PD JM, rám, zažloutlý papír, na papíře skvny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:59

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Rybník

    Položka č.: 228672

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 15:00

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 15:01

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)