• Ondřej Michálek

    Psací stroj (PF 1982)

    Položka č.: 242691

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:18

    litografie, 1981, 21 x 10,3 cm, přání k novému roku 1982, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisku uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ondřej Michálek

    Mezi domy (PF 1969)

    Položka č.: 242692

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:20

    dřevoryt, 1968, 20,5 x 10,3 cm, přání k novému roku 1969, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír upostřed přeložen - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smíšek (Ex libris RnDr Věra Marvanová)

    Položka č.: 202948

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:22

    serigrafie, 1991, 18,3 x 9 cm, sign. DU Hořánek 91, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Ulička

    Položka č.: 203214

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:24

    lept, 22 x 15,7, sign. PD, pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:26

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:28

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Dvojice

    Položka č.: 206555

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:30

    litografie, 1974, 40 x 50 cm, sign. DU Věroslav Bergr 1974, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ovoce

    Položka č.: 206916

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:32

    litografie, 5,2 x 3,5 cm, sign. PD C Stehlík, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jitka Jakubcová Jakšíková

    Postava ženy

    Položka č.: 206995

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:34

    litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD J. Jakubcová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lenka Kerelová

    Planeta

    Položka č.: 208322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:36

    litografie, 1985, 22 x 13,8 cm, sign. PD L. Kerelová 85, č. 191/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vondrášek

    (1922)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 208341

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:42

    akvarel, papír, 1989, 27 x 58 cm, sign. PD Vondrášek 89, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 208873

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:48

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    Potápěč

    Položka č.: 208890

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:50

    tuš, papír, 20,5 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Habana - Castle Moro

    Položka č.: 210458

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:54

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Janoušek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 212109

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:56

    dřevoryt, 21,4 x 14,9 cm, sign. PD KJanoušek, antiqari.at Radhošťská, Výtvarník Karel Janoušek je členem Unie výtvarných umělců České republiky a současně členem Unie výtvarných umělců, oblastního střediska v Hradci Králové. Narodil se 30. října 1933 v Lysé nad Labem. Je absolventem střední umělecko…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 213446

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:58

    lept, 11,8 x 11,2 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Borovec

    Kdeže loňské lidové jídelny jsou...?

    Položka č.: 214197

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:00

    pero, fix, papír, 20 x 28,8 cm, sign. LD Borovec F., lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Květy

    Položka č.: 215582

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Žena v klobouku

    Položka č.: 215804

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:04

    kvaš, tuš, tužka, akvarel, papír, 1988, 26,7 x 18 cm, sign. LD Monetti 88

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Svatební cesta (PF 1978)

    Položka č.: 217188

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:06

    litografie, 1977, 13 x 20 cm, sign. DU KToman , č. 14/130, pravý spodní roh papíru mírně zahnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ditta Jiříčková

    Dům (PF 1987)

    Položka č.: 217241

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:08

    litografie, 1986, 17,2 x 9,6 cm, sign. PD Ditta Jiříčková, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ditta Jiříčková

    Okno (PF 1990)

    Položka č.: 217242

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:10

    reliéfní tisk, 1989, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD Ditta Jiříčková, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Maják

    Položka č.: 217422

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:12

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Tyto změny v dopravě

    Položka č.: 217430

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:14

    fix, papír, 21 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Sopka- Mám už takový temperament

    Položka č.: 217436

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:16

    tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)