• Tesař

    U rybníka

    Položka č.: 239077

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:32

    olej, plátno, 58,5 x 79 cm, sign. PD Tesař, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Spící děvče

    Položka č.: 239091

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:34

    akvarel, papír, 28,5 x 22,2 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Vesnické ženy

    Položka č.: 239092

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:36

    akvarel, papír, 28,5 x 22 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Pusa

    Položka č.: 239609

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:38

    kombinovaná technika, papír, 1980, 12 x 11,5 cm, sign. PD Lesařová-Roubíčková, pasparta, č.1/1 orig., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Modrá váza

    Položka č.: 239673

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:40

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 239783

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:42

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 239799

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:44

    akvatinta, 1989, 35,5 x 28,3 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 4/11, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 240154

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alena Antonová

    Holoubek

    Položka č.: 240164

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:48

    suchá jehla, 1980, 25,7 x 16,5 cm, sign. PD A. Antonová 80, č. 4/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otto Neudert

    (1906-1975)

    Akt zezadu

    Položka č.: 240189

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:50

    lept, 1927, 15,5 x 19 cm, sign. PD O. Neudert, rám, na papíře drobné skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák porf. A. Brömseho a F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Koupající se

    Položka č.: 240192

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:52

    litografie, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Titulní list - Sketches of China an the Chinese by Auguste Borget

    Položka č.: 240782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:54

    litografie, 1842, 40,5 x 27 cm, značeno PD Imp. Lemercier Benard et C. , pochází ze souborů 32 litografií; DU London Tilt and Bogue Fleet Street 86.; Ackermann and Co. 96 Strand. henry G. Bohn, 4 and 5 York Street Covent Garden, zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Eton College from the Road to Datchet / Etonská škola z cesty do Datchetu

    Položka č.: 240783

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:56

    litografie, 1838, 29 x 40,8 cm, značeno LD J. B. Payne, značeno PD Eton College from the Road to Datchet, zažloutlý papír, na papíru zyhnědlé skvrnky, nahoře u okraje papír natržen 4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windosr Castle fron the Thames / Zámek ve Windsoru z Temže

    Položka č.: 240784

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:58

    litografie, 1838, 29,3 x 43,6 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windsor Castle from the Thames, mírně zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Fishing Temple, Virginia Water

    Položka č.: 240785

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:00

    litografie, 1838, 30 x 43,6 cm, značeno LD J. B. Payne 1838, značeno PD Fishing Temple, Virginia Water, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, místy zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    Položka č.: 240799

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:02

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Povoz z koněm

    Položka č.: 241007

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hanák

    Zátiší s portrétem

    Položka č.: 241013

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:12

    tužka, kvaš, papír, 1979, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 79, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    Položka č.: 241018

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:14

    olej, sololit, 16,5 x 22,8 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžené domy

    Položka č.: 241019

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:16

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Přichází bouře

    Položka č.: 241020

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:18

    olej, sololit, 39 x 28,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Most přez řeku

    Položka č.: 241021

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:20

    olej, sololit, 38,2 x 50,2 cm, sign. LD Rajchl, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Horské jezero

    Položka č.: 241023

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:22

    olej, sololit, 40,5 x 70 cm, sign. PD Rajchl, LH na rohu lehce naražená deska, antiqari.at Radhošťská

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:24

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:26

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínsky motiv

    Položka č.: 241027

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Ovečky

    Položka č.: 241028

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:30

    tuš, akvarel, papír, 1947, 19,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Plátek 1947, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)