• František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň II.

    Položka č.: 242115

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:04

    lept, 1930, 7,5 x 13,8 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1930, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň I.

    Položka č.: 242114

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:05

    lept, 1929, 8,6 x 16 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1929, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Výhled z terasy

    Položka č.: 242177

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:06

    lept mezzotinta, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Alej

    Položka č.: 242176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:07

    lept mezzotinta, 24 x 17,9 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Freil

    Kostume. III: 16. Jahrhundert

    Položka č.: 242147

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:08

    mědirytina, 12,5 x 21 cm, značeno LD A. Freil 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 236781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:09

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:10

    olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frost & Reed

    Raiders

    Položka č.: 229541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:11

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Geyer

    Consilum Medicum

    Položka č.: 242146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:12

    mědirytina, 13,5 x 16,5 cm, značeno LD Geyer pinx a PD A. H. Payne sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alex Vladimír Hrska

    (1890-1954)

    Dívka

    Položka č.: 211883

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:13

    litografie, ruční papír, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD A. V. Hrska, 40/80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    Položka č.: 230449

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:14

    dřevoryt, 1946, 26 x 21 cm, sign. PD Bohuš Jágr 46, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 242164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:15

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stařenka s kočkou

    Položka č.: 242163

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:16

    lept, 21,2 x 15,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:17

    lept, 21,5 x 29 cm, sign. PD Maran, rám, PD značeno v desce S. G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    U kováře

    Položka č.: 185508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:18

    dřevoryt, 1929, 9,4 x 12,2 cm, sign. PD Karel Minář, s věnováním panu prof. A. Zámorskému, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista AM

    Děti

    Položka č.: 211913

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 28,8 x 21,2 cm, monogr. PD AM, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 235847

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:20

    tuš, papír, 3,5 x 2,7 cm, rám, miniatura, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    František Škroup

    Položka č.: 242172

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:21

    lept, 18,8 x 12,7 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Salle de Saxe

    Položka č.: 236788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 19,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    TGM v rozhovoru s A. Jiráskem

    Položka č.: 242133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:24

    fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kašna

    Položka č.: 139131

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:25

    litografie, 11,7 x 11 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • H. Schilder

    Krajina

    Položka č.: 201989

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1927, 26 x 16,5 cm, monogramováno PD H. Sch. 4. juni 1927

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Mužský portrét

    Položka č.: 203060

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:27

    lept, 1951, 9,7 x 8,1 cm, sign. H. Slavíková 51, 11., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Dražba

    Položka č.: 242106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:28

    akvatinta, 11,2 x 8,9 cm, sign. PD Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Studie ke Žlutému slunečníku

    Položka č.: 242107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:29

    tisk, 27 x 20,5 cm, při okrajích mírně zašpiněný papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Methodu Kalábovi

    Položka č.: 138824

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:30

    litografie, 1960, 21,4 x 15,4 cm, značeno PN v tisku M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 242173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:31

    lept akvatinta, 30,5 x 25,3 cm, sign. PD Josef Vaic , rám, autoraký tisk, mírně zažloutlý papír, ve střední části poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Praha

    Položka č.: 242171

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:32

    měkký kryt, 30,5 x 17,8 cm, sign. PD Josef Vaic 1927, rám, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adrian van der Werff

    (1659-1722)

    Ieanne Seymour

    Položka č.: 212736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:33

    mědirytina, 18. století, 31 x 16,8 cm, značeno LD v desce Adr. van der Werff pinx a PD Vermeulen Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Fiesole

    Položka č.: 136560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:34

    měkký kryt, 8,5 x 4,3 cm, sign. PD Rudolf Veit, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook