• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Chlapci

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1941, 27,5 x 20 cm, sign. PD, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    Položka č.: 266

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tužka, papír, 1939, 11,5 x 16 cm, sign. PD Beneš 1939, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    Položka č.: 263

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Sedlání

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD Solovjev, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Karel Václav Skála

    (1908-2001)

    Klaun

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    olej, sololit, 38,5 x 28,8 cm, sign. PD K. Skála, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Jiří Patera

    (1924-2003)

    Podhradí

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, plátno, 1974, 45,5 x 55,5 cm, sign. PD Patera, rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko: Schváleno uměleckou komisí ČFVU Plzeň, přiložen doklad o koupi v Díle z 23.12.1974. Jiří Patera patřil k nejvýznamnějším osobnostem plzeňské výtvarné scény. Díky svému tíhnutí k francouzské modern…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Patera

    (1924-2003)

    Přívoz

    Položka č.: 257

    olej, plátno, 1974, 45,3 x 55,5 cm, sign. LD Patera, rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko: Schváleno uměleckou komisí ČFVU Plzeň, přiložen doklad o koupi v Díle z 23.12.1974. Jiří Patera patřil k nejvýznamnějším osobnostem plzeňské výtvarné scény. Díky svému tíhnutí k francouzské modern…

  • L. Málková

    Mokřady

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    olej, karton, 1911, 41 x 50 cm, sign. PD LMálková 1911, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Krejčí

    (1899-1976)

    U moře

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, sololit, 1961, 19,8 x 89,5 cm, sign. PD Jiří Krejčí 61, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo, Obchodní středisko Praha 1, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Śvabinského a J. Obrovského na AVU v Praze a V. Bukovace na VŠUP tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    olej, plátno, 1974, 43,8 x 81 cm, sign. PD Holý, rám, přiložen doklad o koupi obrazu v Díle 18.4.1984, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Hudba

    Položka č.: 407

    olej, plátno, 1982, 90 x 51 cm, monogr. PD J. S., rám, dílo české ilustrátorky, grafičky a malířky, Strnadelovy žákyně z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, která se zaměřovala na tvorbu pro děti, zejména na ilustrování pohádek a další dětské literatury, na malbě drobné poškození, Antikvariát D…

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Vibrace stvoření (DNA)

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 1997-2007, 80 x 65 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda, klínový rám, autor o vzniku díla: Tento obraz dá se říct vznikal deset let, řekl bych spíše podvědomě.. vrátil jsem se k němu a domaloval tam naší DNA šroubovici.. jsme součástí vesmíru a jsme i na naší planetě hosté i přesto, …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Papoušci (Macaws)

    Položka č.: 405

    akryl, plátno, 2015, 65 x 50 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda, klínový rám, autor o vzniku díla: Reminiscence na lásku, je to již druhý obraz, na prvnim byly i v pozadí lebky těchto krásných ptáků jako symbol nesmrtelné lásky.. Příroda zde opět dokázala být tim nejlepším malířem, fascinuje mě …

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 404

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Přemysl Pitřík

    Společnost

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, dřevotříska, 2005, 75 x 83,5 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 05, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně a na AVU v Praze, člen SVUT Brno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Apokalyptická sedmička

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    akryl, plátno, 2013, 100 x 60 cm, sign PD LUKASOR 17, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Vnitřní vlkodlak

    Položka č.: 400

    monotyp, papír, 2019, 50 x 40 cm, sign. PD ORLITA 19, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Ivan Králík

    Zelený reliéf

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    papírový reliéf, koláž, 1999, 100 x 100 cm, vzadu podepsáno autorem. Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více uplatnila hra světla a stínu. Na jejich ro…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ivan Králík

    Červený reliéf

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    papírový reliéf, koláž, 1999, 81 x 100 cm, vzadu podepsáno autorem. Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více uplatnila hra světla a stínu. Na jejich roz…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)