-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
Položka č.: 273704Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Černý
Dívky v kroji
Položka č.: 273776Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22
olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
Položka č.: 275162Vyvolávací cena: 9.100 CZK (380 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:28
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 9.100 CZK (380 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
Položka č.: 275163Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:30
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
Položka č.: 275164Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:32
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
Položka č.: 275165Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:34
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
Položka č.: 275166Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:36
akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
Položka č.: 275168Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:38
akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Paměť
Položka č.: 275170Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:40
olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Selský motiv
Položka č.: 275172Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:42
olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Na vsi
Položka č.: 275173Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:44
kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:46
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
Svíce
Položka č.: 275741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
Položka č.: 275742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
Položka č.: 275743Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
Sloup
Položka č.: 275744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Litoš
(1912-?)
Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)
Položka č.: 277474Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:54
tepaná měď, 24 x 97 cm, dole uprostřed značeno Em. Litoš, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Stoll
Romantická krajina
Položka č.: 277889Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44
olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO