• Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:02

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    Položka č.: 230699

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:03

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u libeňské náplavky

    Položka č.: 230700

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:04

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 231300

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:05

    suchá jehla, 22,8 x 14,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    Položka č.: 231310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:06

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Dívčí tvář se závěsem

    Položka č.: 231316

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:07

    suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 55/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Hora

    Položka č.: 231317

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:08

    suchá jehla, 21,8 x 15,7 cm, sign. PD VKomárek, č. XVI/XX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Jarní kytice

    Položka č.: 232518

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:09

    litografie, 43,3 x 32 cm, sign. PD V. Fiala, rám, zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Černý

    Položka č.: 232519

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:10

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:11

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Legenda o sv. Prokopu

    Položka č.: 232803

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:13

    28x lept, 16,7 x 14,6 cm, 2 listy chybí!!, 28 leptů a podpis JA Alex, 16,7 x 14,6, Ex. 280/400, vydala Žikešova Edice, Praha 1935, volné listy v plátěných deskách, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Šva…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 233101

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:14

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Letní krajina

    Položka č.: 233106

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:15

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. LD Trinkmoc, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:16

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:17

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:18

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:19

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 233139

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:20

    tempera, papír, 1984, 33 x 45 cm, sign. PD Jan 1984, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Markéta Králová

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    Položka č.: 233406

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:22

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 233456

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:23

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:24

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:26

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:27

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pár

    Položka č.: 233502

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:28

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:29

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)