• Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 228599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:09

    litografie, 2006, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2006, č. 29/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Šafránek

    Jaroslav Seifert - Píseň v dubnu

    Položka č.: 229177

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:12

    soubor šesti dřevořezů, 11 x 9 cm, sign. PD Šafránek 1982, autorský tisk, Ze sbírky Jaro sbohem

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Koudelka

    Erupce

    Položka č.: 230141

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:15

    akryl, plátno, 2014, 48,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Koudelka, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 231809

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:18

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    Položka č.: 231810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:21

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Ptáček

    Létající cirkus

    Položka č.: 231811

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:24

    litografie, 2005, 28 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    Tigermoth

    Položka č.: 231812

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:27

    litografie, 2006, 26 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nechte si svůj svět

    Položka č.: 231866

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:30

    olej, plátno, 2009, 80 x 58,5 cm, sign. LD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Gaza nesmrtelná

    Položka č.: 231867

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:33

    olej, plátno, 2009, 58,5 x 80 cm, sign. LD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 231921

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:36

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231922

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:39

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 8/100, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Bilance

    Položka č.: 231924

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:42

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 15/30, soupis Hédervári č. 86, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 231925

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:45

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 12/50, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Michael Rittstein

    2 návody

    Položka č.: 231928

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:48

    sítotisk, 1981, 62,5 x 34,8 cm, sign. PD M. Rittstein 81, soupis Hédervári č. 52, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Spolu

    Položka č.: 231929

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:51

    sítotisk, 1980, 17 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 4/35, soupis Hédervári č. 36, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Milan Coufal

    Položka č.: 231939

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:54

    beton, čedič, v. 45 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milan Coufal

    Bez názvu VII.

    Položka č.: 231940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 20:57

    pískovec, v. 24 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Coufal

    Poškozený genofond

    Položka č.: 231941

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:00

    pískovec, v. 40 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 232465

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:03

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 234233

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:06

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 76/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Emma Srncová

    Jaro na Karlově mostě

    Položka č.: 234234

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:09

    litografie, 2010, 43 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2010, č. 82/99

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Soňa Houdková

    Položka č.: 234235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:12

    suchá jehla, 8 x 4,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 20/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Alois Nožička

    Krvavé jaro

    Položka č.: 234236

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:15

    digitální fotografie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 234237

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:18

    litografie, 6,5 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 36/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Baráčnické rychty

    Položka č.: 234238

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:21

    litografie, 12,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    U Ježíška

    Položka č.: 234239

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:24

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 74/170, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Reklama s botou

    Položka č.: 234240

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:27

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 29/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Večer u stolu

    Položka č.: 234120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 19:02

    dřevoryt, 7 x 2,2 cm, flekatý papír, kousek pravého horního rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Na koni

    Položka č.: 234121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 19:04

    dřevoryt, 4,3 x 5,5 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 234122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 19:06

    dřevoryt, 10,3 x 7 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6682 Historie příhozu