• Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 227005

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:46

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Busta dívky (ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227006

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:48

    litografie, 6,2 x 6 cm, značeno v tisku P. Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 227007

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:50

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Toman

    Alej u cesty

    Položka č.: 227039

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:52

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Exodus

    Položka č.: 227040

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:54

    tužka, akvarel, papír, 1970, 48,8 x 34 cm, sign. PD Tomek 70, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:56

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Koubek

    (1896-1940)

    Brněnský dóm Petrov

    Položka č.: 228192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 21:58

    dřevoryt, 1928, 24 x 17,5 cm, sign. PD K. Koubek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:00

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Budeč

    Položka č.: 228202

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:02

    škrábaná křída, papír, 10 x 14 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 35, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 228247

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:04

    litografie, 13 x 20 cm, sign. PD VladSuchánek, pasparta, č. 9/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    Položka č.: 228287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:06

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:08

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 228299

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa ve Studeňanech u Jičína

    Položka č.: 228300

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    Položka č.: 228301

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:14

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 228304

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:16

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kříž před kostelem

    Položka č.: 228305

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:18

    dřevoryt, 24,5 x 17,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 228308

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:20

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 185124

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Chaloupka

    Položka č.: 185128

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1978, 84 x 59,5 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Přístav v Jugoslávii

    Položka č.: 185130

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:06

    tužka, kvaš, papír, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. FH 78, pasparta, prasklé sklo

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    V přístavu

    Položka č.: 185131

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:08

    tužka, kvaš, papír, 43,5 x 31,5 cm, pasparta

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Chalupa

    Položka č.: 204921

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:12

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 204931

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:14

    tuš, akvarel, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 208122

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:16

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1956)

    Zasněná

    Položka č.: 208300

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:18

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1978)

    Postava ženy

    Položka č.: 208301

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:20

    litografie, 24 x 13 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise a V. Nechleby

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vondrášek

    (1922)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 208341

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:22

    akvarel, papír, 1989, 27 x 58 cm, sign. PD Vondrášek 89, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 208386

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:24

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)