• Jana Reinerová

    Rodná krajina Gustava Mahlera

    Položka č.: 182160

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:23

    litografie, 43 x 32,4 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 46/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 182162

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:24

    litografie, 38,3 x 48,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 20/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalské náměstí

    Položka č.: 182163

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:25

    litografie, 32,2 x 43 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 11/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jitka Hilská

    Krajina-Údolí

    Položka č.: 182217

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:26

    akvarel, akvarelový pastel, papír, 2014, 35,8 x 47,7 cm, sign. PD J. Hilská 2014, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Chiméřina neteř

    Položka č.: 182242

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:27

    litografie, 2007, 71 x 54,5 cm, sign. PD Petr Flatus 2007, č. 14/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Prší cestou k mouřenci

    Položka č.: 182243

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:28

    litografie, 2008, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 2/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Ivan Komárek

    Volant

    Položka č.: 182463

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:29

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. LD Ivan Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • James Janíček

    Lazaroni III

    Položka č.: 182869

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:30

    litografie, 1991, 48,5 x 38 cm, sign. DU Janíček 91, č. 45/75, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Strom

    Položka č.: 182914

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:31

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

  • Vladimír Pechar

    Hamlet a Král

    Položka č.: 182915

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:32

    inkoust, tuž, ruční papír, 2005, 58 x 42 cm, sign. PD Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jan Šafránek

    Sevření

    Položka č.: 183780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:33

    dřevořez, 1993, 42 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Skloubení

    Položka č.: 183782

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:34

    dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Jihočeské náměstí II.

    Položka č.: 185385

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:35

    lept, 30 x 45 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

  • Jiří Novotný

    Večer

    Položka č.: 185391

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:36

    litografie, 1991, 69 x 53 cm, sign. PD Jiří Novotný 91, č. 10/30, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét

    Položka č.: 185401

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:37

    dřevoryt, 1952, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Kyselová

    Sestřička dává poslední záchranu

    Položka č.: 185403

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:38

    litografie, 2005, 32 x 48 cm, sign. PD Micheala Kyselová, č. 4/7

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 185413

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:39

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:40

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 186981

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:41

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 186982

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:42

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186993

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:43

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186999

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Chiméra

    Položka č.: 187352

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:45

    litografie, 2007, 70 x 54 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 6/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • Helena Vanišová

    Zrání

    Položka č.: 188765

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:46

    olej, plátno, 1986, 31 x 41 cm, sign. LD H. Vanišová 86, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Pavlína Kahánková

    (1982)

    Kompozice I.

    Položka č.: 188767

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:47

    olej, plátno, 2003, 45 x 45 cm, studium na fakultě výtvarných umění VUT v Brně, doc. MgA Petr Kvíčala.

  • Aleš Pudil

    (1961)

    Krychelná kompozice

    Položka č.: 188770

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:48

    olej, plátno, 1999, 50 x 50 cm, PD monogr. AP 99, rám, člen Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Zahrada

    Položka č.: 188804

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:49

    olej, plátno, 40 x 30 cm, sign. PD Šafář, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.900 CZK (396 €)

  • Vladimír Pechar

    Zamyšlená postava

    Položka č.: 188848

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:50

    strukturální olej, sololi, 1998, 47 x 40 cm, sign. PD Pechar 98, rám, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 188851

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:51

    olej, lepenka, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová 82, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Fatima

    Položka č.: 188853

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:52

    akryl, sololit, 2009, sign. PD Cerha V. 2009, vazdu popsáno autorem

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)