• Radomil Uhlíř

    Šém

    Položka č.: 241687

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:57

    olej, lepenka, 1997, 40 x 49,3 cm, sign. PD Rado 97, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:58

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:59

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Haušek?

    Filipínské motivy

    Položka č.: 241693

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Vzpomínky

    Položka č.: 241694

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:04

    akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vlasta Švejdová

    Vzdálenost lásce nevadí

    Položka č.: 241695

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, 9,5 x 14 cm, sign. LD Vlasta Švejdová, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dívka u piána

    Položka č.: 241696

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:06

    litografie, 1915, 18 x 23 cm, sign. PD Alex Jelínek 1915, rám, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 241697

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:07

    lept, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 241698

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:08

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 241699

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 241700

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    Položka č.: 241702

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 241703

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:13

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 241704

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 241705

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:15

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Proměny VI

    Položka č.: 241707

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:17

    monotyp, 44 x 30 cm, sign LD Beran, rám, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 241709

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:19

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 241710

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 241711

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:01

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 241712

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:02

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Brambořík - malý

    Položka č.: 241713

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:03

    lept, kombinovaná technika, papír, 16,8 x 13,7 cm, sign. DU Kateřina Černá, č. 9/30, vzadu razítko ČFVU a popsáno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Košík s růžemi

    Položka č.: 241714

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:04

    lept, kombinovaná technika, papír, 2001, 13,8 x 13,9 cm, sign. PD Kateřina Černá 01, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 241715

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:05

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Pavučina

    Položka č.: 241716

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:06

    lept, 1988, 19,5 x 30 cm, sign. PD Karel Demel 88, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Demel

    Pták

    Položka č.: 241717

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:07

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 241718

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:08

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Setkání I.

    Položka č.: 241719

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:09

    lept, 1985, 30 x 33 cm, sign. PD Karel Demel 85, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Demel

    Odpočinek

    Položka č.: 241720

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:10

    lept, 1989, 32 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 89, č. 21/40, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)