• Kotrba

    Karikatura ženy

    Položka č.: 180853

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:37

    pastel, papír, 1937, 35 x 26 cm, sign. LD Kotrba 37, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:38

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    Dva povozy

    Položka č.: 180965

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:40

    lept, 16 x 16 cm, sign. PD A.J. Alex, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Leo Horst

    Sklizeň chmele

    Položka č.: 180970

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:42

    lept, 11 x 15,6 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Leo Horst

    Pavlač a kostelík

    Položka č.: 180973

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:43

    lept, 13,9 x 16,8 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 180996

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Nákladní lodě na řece

    Položka č.: 181401

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:46

    suchá jehla, 25 x 31,5 cm, sign. PD C. Bouda, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Ulička ke kostelu

    Položka č.: 181444

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:47

    akvatinta, 27,3 x 21,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavla Soukupová

    Ornament

    Položka č.: 181696

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:48

    reliéfní tisk, 1989, 37,7 x 28,6 cm, sign. PD Pavla Soukupová 89, č. 56/62, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Matěj Svoboda

    Motýlci

    Položka č.: 181699

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:49

    dřevoryt, 1989, 35,2 x 25,2 cm, sign. PD Matěj Svoboda 89, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:51

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:54

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:55

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:56

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Hísek

    Pláč I.

    Položka č.: 186232

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč V.

    Položka č.: 186233

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:58

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč VII.

    Položka č.: 186234

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 14:59

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč IX.

    Položka č.: 186235

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč X.

    Položka č.: 186236

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Dívka se svící

    Položka č.: 186273

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:02

    dřevoryt, 17 x 16 cm, sign. PD Jiří Kroha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Z východních Čech

    Položka č.: 186335

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:03

    olej, karton, 25 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Portrét balkánského důstojníka

    Položka č.: 186344

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:04

    pastel, papír, 37,2 x 26,6 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Racek?

    Středomoří

    Položka č.: 186376

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:05

    olej, karton, 1957, 27 x 32 cm, sign. LD Racek?, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)