• Alois Moravec

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:46

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:48

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:50

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 235090

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:56

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:58

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojta Adena

    Položka č.: 235066

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:00

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 235065

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 235064

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 235045

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:06

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Střížek

    U stolu

    Položka č.: 235044

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:08

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zömer

    Položka č.: 235043

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:10

    pero, papír, 45,5 x 27,2 cm, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    Položka č.: 235014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:12

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 235013

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:14

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 235012

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:16

  • Vodička

    Postavy s býkem

    Položka č.: 234933

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:18

    pastel, papír, 1977, 28 x 18,3 cm, sign. PD Vodička 77, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice šeříků

    Položka č.: 234931

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:20

    olej, plátno, karton, 31,3 x 29,8 cm, sign. PD, plátno při okrajích mírně otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Výlet do přírody

    Položka č.: 234924

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:22

    serigrafie, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Benetka, 26/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Noemova archa

    Položka č.: 234923

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:24

    serigrafie, 25 x 17,5 cm, sign. PD Benetka, č. 16/40, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    (1939)

    Výletní loď

    Položka č.: 234922

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:26

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, zezadu autorké razítko, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:28

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Všichni jste stejní. Můj první manžel zase strkal hlavu do písku.

    Položka č.: 234920

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:30

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. SD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235893

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:00

    litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 235894

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:01

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 235895

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:02

    lept, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD E. Filla, rám, dílo Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjato s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V.Benešem a A.Procházkou zakladatelem …

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 235896

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:03

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Istrijská krajina

    Položka č.: 235897

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:04

    litografie, 1918, 14,5 x 20,2 cm, značeno DU v tisku BK, sign. tuší B. Kubišta, rám, č. 21, pravost tisku i podpisu potvrdila Mahulena Nešlehová, přiložena kopie potvrzení. Istrijská krajina z roku 1918 je jednou z mála Kubištových litografií. Grafických děl nevytvořil Bohumil Kubišta mnoho, i proto…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Odhadní cena: 175 000 - 200 000 Kč CZK

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 235898

    Vyvolávací cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:05

    olej, plátno, 1928, 87 x 69,5 cm, sign. PD A. Justitz 28, vzadu dvě razítka Čedok, razítko Hotel Praha Mar. Lázně, razítko ROH s ev. č. Alfred Justitz byl jedním z příslušníků zakladatelské generace českého národního umění. Z počátku studoval architekturu na pražské technice u J. Kotěry, poté u prof…

    Aktuální cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Odhadní cena: 220 000 - 250 000 Kč CZK