• Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 243768

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:04

    litografie, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 52/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    Položka č.: 243771

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:07

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 2

    Položka č.: 243772

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:08

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 3

    Položka č.: 243773

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:09

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Jakub Boehme

    Položka č.: 243774

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:10

    dřevoryt, 1913, 21 x 21 cm, list č. 5 z cyklu Mystikové a visionáři (cyklus 10 dřevorytů z roku 1913), na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Hřbitov v Soči

    Položka č.: 243775

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:11

    dřevoryt, 7,4 x 9,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Olenka Loutocká

    Položka č.: 243776

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:12

    dřevoryt, 1946, 20 x 14 cm, sign. PD J. Váchal 1946, na papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Ing. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 243777

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:13

    dřevoryt, 14,6 x 9,8 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Spolku k ochraně zvířat

    Položka č.: 243778

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:14

    dřevoryt, 11 x 10,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Procházka

    Položka č.: 243779

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:15

    dřevoryt, 1925, 10 x 10 cm, sign. PD J. Váchal 1925, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Stanislav Knorr

    Položka č.: 243780

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:16

    dřevoryt, 1925, 10 x 10 cm, sign. PD J. Váchal 25, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 243781

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:17

    dřevoryt, 14,8 x 9,2 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Kláry

    Položka č.: 243782

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:18

    dřevoryt, 1919, 4,5 x 16,3 cm, sign. PD J. Váchal 1919, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris O. Tupý

    Položka č.: 243783

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:19

    dřevoryt, 1910, 11 x 7 cm, sign. PD J Váchal 1910, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 243784

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:20

    dřevoryt, japan, 1950, 11 x 6,2 cm, sign. PD J. Váchal 50, na hedvábí drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaromír Malý

    Položka č.: 243785

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:21

    dřevoryt, 10,5 x 9 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Otakar Mueller

    Položka č.: 243786

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:22

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 8,7 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Břetislav Jílek

    Položka č.: 243787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:23

    dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Měřička

    Položka č.: 243788

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:24

    dřevoryt, 1948, 7,3 x 5 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 243789

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:25

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Jančáková

    Položka č.: 243790

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:26

    dřevoryt, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vojtěch Sokol

    Položka č.: 243791

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:27

    dřevoryt, 11,3 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, na papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dobrodružné knihy M. H.

    Položka č.: 243792

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:28

    dřevoryt, 1921, 8 x 5 cm, sign. PD J Váchal, a papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Rejč

    Položka č.: 243793

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:29

    dřevoryt, 1949, 8,5 x 5,8 cm, sign. J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 243794

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:30

    dřevoryt, 1950, 9,7 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, na papíře dorbné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 243795

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:31

    dřevoryt, 1950, 9,2 x 4,1 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Jiřičky

    Položka č.: 243796

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:32

    dřevoryt, 1950, 6 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. M.

    Položka č.: 243797

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:33

    dřevoryt , 1950, 5 x 4,4 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Karolinky Leixnerové

    Položka č.: 243798

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:34

    dřevoryt, 1950, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jos.

    Položka č.: 243799

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:35

    dřevoryt, 1914, 7,5 x 4,5 cm, monogr. PD JV., žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)