• Brunner

    Důl

    Položka č.: 236400

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:03

    Aktuální cena: 1.901 CZK (77 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Černoška

    Položka č.: 201902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:04

    lept, 1968, 15 x 10 cm, sign. PD Grégr 68, 4/20, při okrajích mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hamon

    Krajina pod horami

    Položka č.: 211871

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:05

    olej, malířská lepenka, 21,5 x 29 cm, sign. PD Hamon, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Villon

    Položka č.: 185636

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:06

    linoryt, 7,2 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Javůrek?

    Panoš

    Položka č.: 215047

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:07

    olej, lepenka, 33,5 x 17,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kroupová

    Šeříky

    Položka č.: 242153

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Kubišta?

    Portrét rodičů

    Položka č.: 211903

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:12

    lept, 16,6 x 12,5 cm, rám, signatura dole uprostřed nepatří autorovi, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Lisý

    Betlém

    Položka č.: 240866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:13

    serigrafie, 1967, 16 x 23,5 cm, značeno PD P. Lisý 67, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Daňkovice 1936

    Položka č.: 242174

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Statek

    Položka č.: 242168

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská chata

    Položka č.: 242156

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Vesnička

    Položka č.: 242155

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pekař

    Strom uprostřed pole

    Položka č.: 242167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Pekař

    Pole

    Položka č.: 242166

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Pekař

    Jezero

    Položka č.: 242165

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • K. Rücker

    Kytice růží

    Položka č.: 236640

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:22

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Antikvariát Dlážděná

  • R. Špitálník

    Položka č.: 226601

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD R. Špitálník, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hugo Ullik

    (1838-1881)

    Romantická krajina

    Položka č.: 242152

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:24

    reprodukce, papír na plátně, 55 x 76 cm, značeno PD, klínový rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Člověk a pes

    Položka č.: 201525

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:25

    9x kresba, papír, 1920-1928, 7,2 x 7,9 - 15,5 x 13,5 cm, některé signovány, nalepeno na jednom archu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Položka č.: 236566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:26

    akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaroslava Bičovská

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 242151

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:27

    olej, plátno, 56 x 46 cm, sign. PD J. Bičovská 1988, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Jarmila Dvořáčková - Šírová

    Potok

    Položka č.: 230387

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:28

    suchá jehla, 35 x 32,5 cm, sign. PD Jarmila Dvořáčková - Šírová, pasparta, 3/20, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Holého, V. Silovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Prostorová kompozice

    Položka č.: 242118

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:29

    lept, ruční papír, 1992, 9,7 x 14,7 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 30/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Landová

    Karneval

    Položka č.: 242181

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:30

    tempera, papír, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD Landová 1949, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Landová

    Hádka

    Položka č.: 242180

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:31

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Landová

    Domácí pohoda

    Položka č.: 242179

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:32

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anna Laufrová

    Fialové slunce

    Položka č.: 211905

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:33

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Kořist

    Položka č.: 211912

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:34

    dřevoryt, 1984, 15 x 12,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, p. f. 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Moucha

    Z letního zápisníku

    Položka č.: 188265

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:35

    dřevoryt, 1993, 14,5 x 10,5 cm, pozvánka na vernisáž k výstavě M. Mouchy v Mánesu v roce 1995, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)