• František Volf

    (1897-1983)

    Krajina

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:36

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. LD F. Volf, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:38

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Vašíček

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:40

    tuš, papír, 1994, 33 x 24 cm, sign. LD Vašíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Gajdoše, V. Hrocha, R. Wiesnera, J. Kousala, E. Miléna a dalších na Škole umění ve Zlíně a prof.V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:42

    pastel, papír, 26,5 x 10,5 cm, sign. PD Ulrych, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:44

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:46

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na É…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:48

    tužka, pastel, papír, 1986, 21 x 29,5 cm, sign. PD Troup 86, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:50

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:52

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:54

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:56

    tuš, papír, 1974, 27 x 40 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:58

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:00

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šrámek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:02

    tempera, papír, 22 x 23 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:04

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:06

    akvarel, papír, 34,2 x 24,5 cm, sign. PD KSvolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Střížek

    (1959)

    U stolu

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:08

    tužka, papír, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU St. 94, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Strnadel

    (1951)

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:10

    pastel, papír, 35 x 39 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:12

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:14

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Doudlebska

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:16

    monotyp, 1967, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na poli

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:18

    kvaš, papír, 37,5 x 50,5 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:20

    pastel, papír, 48 x 63 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:22

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. Du L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:24

    tuš, akvarel, papír, 1956, 44,3 x 34,7 cm, sign. LD L. Stejskal 56, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitrík

    (1959)

    Květiny

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:26

    kombinovaná technika, papír, 1995, 30,5 x 21,3 cm, sign. Vzadu Mgr. Přemysl pitrík, sklo, rám, vzadu popsáno, autorské razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:28

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Před publikem

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:30

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:32

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:34

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook