• Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dáma s vějířem

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    litografie, 17 x 11,5 cm, monogr. PD RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    barevný lept, 1911, 24,45 x 26,5 cm, sign. PD T.F. Šimon, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    lept, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD Šíma, rám, jemná práce jednoho z nejvýznamnějších českých umělců proslavených i v zahraničí, kde se po studiích na AVU od roku 1921 usadil a stal se členem skupinyy Grand Jeu. Jeho práce vychází z poetických tendencí Devětsilu a jemného, imaginativně surreálného cítění…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Abstraktní kompozice - černobílá Fuga

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    lept, 1912, 28 x 22,5 cm, sign. v tisku PD Kupka, značeno PD razítkem Kupka, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Autobiografía de Cellini

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    bibliofilie, 2004, 48,5 x 48,5 x 17 cm, 821/998, exkluzivní kniha s padesáti dvěma Dalího ilustracemi Životopisu Benvenuta Celliniho, tištěno na Fedrigoni cotton paper (140 gr.), 52 číslovaných reprodukcí s razítkem Fundación Gala-Salvador Dalí (41 kreseb a akvarelů, 2 skicy a 9 přípravných skic), r…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tomáš Bím

    Pocta J. R.

    Položka č.: 170

    litografie, 2018, 48,5 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 64/130, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pan Trubec a paní Blecha

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kratochvíle v přírodě

    Položka č.: 166

    litografie, 1980, 29,5 x 24 cm, sign. PD ABorn, č. 44/80, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Antikrysař

    Položka č.: 165

    litografie, 1984, 46,5 x 37,7 cm, sign. PD ABorn, č. 3/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozdní láska

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    litografie, 1979, 48,5 x 19,5 cm, sign. PD ABorn, č. 66/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Trochu u nás a trochu jinde

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    suchá jehla, 2014, 28,5 x 10 cm, sign. PD ABorn, č. 51/70, použito v bibliofilii Koutecký, Josef: Adolf Born - trochu u nás a trochu jinde - Adolf Born , studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Lilie

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 63 x 71 cm, sign. PD Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Kresba IV.

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, karton, 43 x 35 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem autorky? a razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Libor Jaroš

    Jednou teď jakmile

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    olej, plátno, 35 x 35 cm, sign. vzadu L. Jaroš 90, rám, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Marie Filippovová

    Sněhové vločky

    Položka č.: 247

    lavírovaná kresba tuší, 2013, 58,5 x 41 cm, sign. na zadní straně Marie Filippovová, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 246

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

  • Massimo Salvadori

    5TS08

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    japonský dřevoryt, 18,5 x 27,5 cm, rám, zažloutlý, místy lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5502 Historie příhozu

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 19.800 CZK (792 €)

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíru, 2000, 24 x 30 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, č. 5/25

    Aktuální cena: 19.800 CZK (792 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    Položka č.: 242

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    barevný digitální tisk , 2017, 40 x 60 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, č. 2/10

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    Položka č.: 240

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 238

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 237