• Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 239930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:23

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    Položka č.: 239931

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:24

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    Položka č.: 239932

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:25

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    Položka č.: 239933

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:26

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    Položka č.: 239934

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:27

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    Položka č.: 239935

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:28

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 239936

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:29

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    Položka č.: 239937

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:30

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 239938

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:31

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 239939

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:32

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 239940

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 239941

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Položka č.: 239942

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:35

    bromostříbrná fotografie, 40,2 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Dívka z profilu

    Položka č.: 239943

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:36

    bromostříbrná fotografie, 56 x 39,6 cm, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Slunečnice

    Položka č.: 239944

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:37

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    Položka č.: 239945

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:38

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233224

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:00

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 233141

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    Položka č.: 236373

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:05

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Radoslav Čáslavský

    (1925-2012)

    Kainovo znamení (triptych)

    Položka č.: 235908

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:06

    3x olej, písky, sololit, 149,5 x 366 cm, Radoslav Čáslavský se narodil v Mladé Boleslavi a vyrůstal v romantické krajině Bělé pod Bezdězem. Svůj pozdější pracovní život strávil v Praze, kam se odstěhoval ve 40. letech a vyučil se chromolitografem. K tomu následně vystudoval UMPRUM v ateliéru dekorat…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 237430

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:07

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    Položka č.: 235941

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:08

    olej, plátno, 65 x 70 cm, klínový rám, obraz Zvěstování panny Marie prozrazuje autorčin intimní zájem o zpodobování náboženských témat. Biblický motiv je podán v idealizující jednoduché kresebné linii a tlumené barevnosti, do jisté míry příbuzné duchovní malířské tvorbě autorčina blízkého přítele Iv…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Odhadní cena: 24 000 - 27 000 Kč CZK

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Akt na pohovce

    Položka č.: 235940

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:09

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, klínový rám, práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nakladatelství Československý s…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    Položka č.: 225783

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:10

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Pohled na Loretánské náměstí

    Položka č.: 235943

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:11

    olej, plátno, 70 x 59,5 cm, klínový rám, dílo zobrazuje vrcholně barokní pražskou Loretu Kryštofa a Kiliána Ignáce Dientzenhoferových. Jedná se o autorův milovaný motiv, neboť dlouhou dobu bydlel v protějším domě na Loretánském náměstí a po 25 let zde provozoval galerii, na zadní straně značeno razí…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Jonatán

    Položka č.: 235942

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:12

    olej, plátno, 60 x 80 cm, klínový rám, práce českého malíře a grafika, který vystudoval na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze. Jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách u nás a v zahraničí. Malba Jonatán svou živou barevností a pro autora charakteristickým dekorativním…

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 217968

    Plánované ukončení: 30. 12. 2019 18:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)