• Miloslav Polcar

    Spirála

    Položka č.: 245885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:52

    tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Ptáček

    Závodník

    Položka č.: 245886

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:54

    litografie, 2009, 20,8 x 20,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 28/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:56

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:58

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:00

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    Ulička

    Položka č.: 245892

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:02

    litografie, 7 x 5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 245893

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:04

    litografie, 7,7 x 5,2 cm, sign. PD Reinerová, pasparta, a.t., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 245894

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD K. Laštovka, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Kavan

    O přírodě

    Položka č.: 245896

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:08

    litografie, 1982, 9 x 6,5 cm, sign. DU Jan Kavan 82, pasparta, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Pocta M.B. Braunovi

    Položka č.: 245897

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:10

    lept, 1984, 9,3 x 10 cm, sign. DU JKavan 84, pasparta, č. 59/100, pasparta otřepená a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Hájek

    Havran

    Položka č.: 245898

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:12

    lept, 11,5 X 8,5 cm, sign. DU Hájek, pasparta, mírně zažloutlý papír, mírně otřepená pasparta, na paspartě skvrny od běloby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Katedrála

    Položka č.: 245899

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:14

    lept, 1946, 17,5 x 24 cm, sign. PD Jiroudek, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Rudi Lorenz

    Romeo

    Položka č.: 245900

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:16

    litografie, 22 x 16 cm, sign. PD Rudi Lorenz, pasparta, mírně zažloutlý papír, odlepená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 245902

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:18

    dřevoryt, 21 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rodný dům W.A. Mozarta

    Položka č.: 245903

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:20

    serigrafie, 19 x 28 cm, sign. PD Pýcha, č. 107/150, ohnutý levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:22

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:24

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dlouhý

    U řeky

    Položka č.: 245909

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:30

    litografie, 1983, 6,5 x 9 cm, sign. PD Dlouhý 83, č.51/120, papír při okrajích nepatrně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Mutzikanti

    Položka č.: 245910

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:32

    litografie, 10 x 17 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 245911

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:34

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD F. Matoušek 03, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 245912

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:36

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 245913

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 245914

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:40

    litografie, 2010, 48,5 x 34,8 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 74/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Zbyšek Sion

    Položka č.: 245915

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:42

    litografie, 2010, 41 x 28,5 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 53/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Euridika a had

    Položka č.: 245921

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:44

    suchá jehla, 1964, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Ivan Strnad 64, č. 10/10, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Humhal

    Kokon

    Položka č.: 245923

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:46

    serigrafie, 34 x 27 cm, sign. PD Humhal 96, č. 134/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Písařík

    (1968)

    H

    Položka č.: 245924

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:48

    serigrafie, 1998, 22 x 28 cm, sign. PD Písařík 98, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Písařík

    (1968)

    M

    Položka č.: 245926

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:50

    serigrafie, 1996, 42 x 30 cm, sign. PD Písařík 96, č. 83/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)