• Jan B. Melichar

    (1908-?)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 244239

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:35

    litografie, 16,2 x 48,2 cm, sign. PD Jan B. Melichar, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 244240

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:36

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 244241

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:37

    dřevoryt, 1937, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Sychra 37, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    Položka č.: 244242

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Katalog k výstavě v Moravské Třebové a Chrudimi 1976

    Položka č.: 244243

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:39

    2x linoryt, 1976, 11,5 x 13; 13 x 7,8 cm, obě sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamil Lhoták

    Šermíř

    Položka č.: 244244

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:40

    litografie, 1972, 9 x 13 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1972, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Komediant

    Položka č.: 244245

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:41

    dřevoryt, 1976, 21 x 17,8 cm, sign. DU Liesler 76, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vstup do věže

    Položka č.: 244246

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:42

    litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    Položka č.: 244247

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:43

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Akt s rukou za hlavu

    Položka č.: 244248

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:44

    litografie, 16 x 8,7 cm, Náklad 100 výtisků od Spolku sběratelů a přátel exlibris., Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ota Janeček

    Zasněná

    Položka č.: 244249

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:45

    litografie, 11,2 x 8,3 cm, sign. DU Janeček, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Jezdec na býku

    Položka č.: 244250

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:46

    lept, akvatina, 21 x 27,3 cm, sign. DU O. Jelínek, rám, 51/70, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Jiroudek

    (1914)

    Děvče s chlebem

    Položka č.: 244251

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:47

    litografie, 38,1 x 17 cm, sign. LD F. Jiroudek, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 244252

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:48

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:49

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 244254

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:50

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Źena u zrcadla

    Položka č.: 244255

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:51

    litografie, 1944, 22,5 x 15 cm, sign. PD P. Kotík 44, mírně zažloutlý papírpapír na okrajích pokrčen, u levého horního rohu natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Liesler

    Pocta Dalímu

    Položka č.: 244256

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:52

    litografie, 1977, 9,5 x 15,3 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 20/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    PF 1968

    Položka č.: 244257

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:53

    litografie, 1977, 19 x 9 cm, sign. DU Liesler 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    PF 1987

    Položka č.: 244258

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:54

    litografie, 1986, 17,2 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 86, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 244259

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:55

    litografie, 1987, 15 x 9 cm, sign. DU Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Paganini

    Položka č.: 244260

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:56

    lept, novotisk, 32,5 x 18 cm, zezadu razítko: Novotisk; LD na papíru slepotiskové razítko Galerie moderního umění, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Beneš

    Pierot s dívkou

    Položka č.: 244261

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:57

    litografie, 1999, 19,2 x 17,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Tomáš Bím

    Exlibris

    Položka č.: 244262

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:58

    suchá jehla, 1979, 8,6 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 244263

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:59

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 244264

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:00

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 244265

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Různí autoři

    Soubor Ex libris a PF (14 kusů)

    Položka č.: 244266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:02

    různé grafické techniky

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 244267

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:03

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 244268

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:04

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)