Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234348

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:57

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234349

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:58

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234350

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:59

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234351

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:00

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 234355

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:01

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Koncert na mořském břehu

    Položka č.: 234404

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:02

    koláž, 1995, 24 x 15,5 cm, sign. LD Palková 95, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Letící sova

    Položka č.: 234405

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:03

    koláž, 1993, 20,5 x 24 cm, sign. LD Palková 93, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Portrét s červeným ptáčkem

    Položka č.: 234406

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:04

    koláž, 1977, 21,5 x 15 cm, sign. PD Palková 77, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:05

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 234491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:06

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Ve stáji

    Položka č.: 234492

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:07

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941)

    Apolon a múzy

    Položka č.: 234534

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:08

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 234537

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:09

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Pod vodopádem

    Položka č.: 234538

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:10

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 234539

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:11

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Samohelová

    (1941)

    Ptáček

    Položka č.: 234638

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:12

    keramika, v. 11,5 cm, monogr. dole H.S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 234748

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:13

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 234749

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:14

    olej, sololit, 2008, 124 x 70 cm, sign. PD Kroča 19.12.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 234750

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:15

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 234751

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:16

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 234752

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:17

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 234753

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:18

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:19

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:20

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:21

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:22

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:23

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:24

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:25

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Akt

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:26

    suchá jehla, 1967, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 67, č. 62/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook