• Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    Položka č.: 243291

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:52

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:53

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    Položka č.: 243293

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:54

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    Položka č.: 243294

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:55

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    Položka č.: 243295

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:56

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    Položka č.: 243296

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:57

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiřina Palková

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:58

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:00

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 243301

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:02

    serigrafie, 1998, 35 x 28,8 cm, sign. PD 1998 Jiří David, rám, autorský tisk, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří David

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:03

  • Afréd Piffl

    (1907-1972)

    Doksany - na druhém nádvoří

    Položka č.: 220274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:00

    litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orání

    Položka č.: 220275

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:01

    lept, 11,1 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    Položka č.: 220276

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:03

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šafář

    5x Ex Libris

    Položka č.: 220284

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:05

    5x lept, 12 x 8 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Podobizna starého pána

    Položka č.: 220285

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:06

    lept, 13,8 x 17,7 cm, sign. PD VSilovský, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    Položka č.: 220295

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:07

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 220296

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:09

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Muž v dešti

    Položka č.: 220298

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:10

    litografie, 1961, 21 x 17 cm, sign. PD MHolý 61, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    Položka č.: 220300

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:11

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Podzimní večer

    Položka č.: 220301

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:12

    měkký kryt, 15,8 x 20,8 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    Položka č.: 220302

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:13

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1957)

    K.H. Mácha pod Kokořínem

    Položka č.: 220304

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:14

    suchá jehla, 1936, 16 x 15 cm, sign. PD F. Malý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    Položka č.: 220308

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dopravní parník

    Položka č.: 220316

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:16

    linoryt, 1970, 20,7 x 10,8 cm, sign. DU Houra 70, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:17

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)