• Emil Filla

    (1882-1953)

    Zápas koní

    Položka č.: 236997

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:47

    suchá jehla, 1935, 22,8 x 17 cm, sign. PD Emil Filla, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 236998

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:48

    serigrafie na museum board, 92 x 91,5 cm, 94/250, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, první vydání, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    Položka č.: 236999

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:49

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Rosemary Bird Petyarre

    Obřad země

    Položka č.: 237000

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:50

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 237001

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:51

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 237002

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:52

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 237003

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:53

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 237004

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:54

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 237005

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:55

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nejlepších grafiků všech dob se p…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Notredame

    Položka č.: 237006

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:56

    akvatinta, 32,8 x 37 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno razítkem v desce DU, rám, č. 128/350, LN v tisku: copyright by less graveurs moderne Paris, 194 Ruede Rivauld, PN v tisku imprimé in Czechoslovaque, na rámu mírné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Ho…

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 237007

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:57

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Maxmilian Švabinský

    Výstava SVU Mánes

    Položka č.: 237008

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:58

    litografický plakát, 1932, 125,5 x 95 cm, značeno PD na kameni M Švabinský 32, tisk Unie Praha, nadvakrát přeloženo, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akadem…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Na kanále v Benátkách

    Položka č.: 237009

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:59

    olej, plátno, 101 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně bratislavské celní razítko, Antikvariát Dlážděná

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Položka č.: 237010

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:00

    olej, plátno, 62 x 47 cm, monogr. LD MH, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Koudelka

    Úklid

    Položka č.: 237011

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:01

    akryl, plátno, 2013, 65 x 65 cm, sign. zezadu Koudelka F., žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ewa Nemoudry

    Modrá v městečku

    Položka č.: 237012

    Vyvolávací cena: 56.500 CZK (2.260 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:02

    akryl, plátno, komb., 2012, 120,3 x 150,4 cm, sign. vzadu, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 56.500 CZK (2.260 €)

  • Ewa Nemoudrý

    Čekám na tebe

    Položka č.: 237013

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:03

    akryl, plátno, komb., 2018, 80 x 60 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Les Songes drolatiques de Pantagruel

    Položka č.: 237014

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:04

    litografie, 1973, 75 x 53 cm, sign. PD, značeno v tisku, rám, č. 38/250, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

    Betlém

    Položka č.: 237015

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:05

    9x polychromované dřevo, v. 11 - 48 cm, devět figur ze starého vyřezávaného betlému: postavy Tří králů (Baltazar, Melichar a Kašpar), dvě mužské postavy a čtvero ovcí, Antikvariát Dlážděná

  • Dagmar Dos-Nolden

    Doufajíc I / In hope I

    Položka č.: 237016

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:06

    akryl, písek, textil na plátně, 2016, 145 x 140 cm

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Dagmar Dos-Nolden

    Kolem té záležitosti / Around the matter

    Položka č.: 237017

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:07

    akryl, písek, textil na plátně, 2016, 140 x 130 cm, sign. zezadu Dagmar Dos-Nolden 2016

  • Dagmar Dos-Nolden

    Současnost I / Current time I

    Položka č.: 237018

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:08

    akryl, písek, textil na plátně, 2014, 140 x 130 cm, sign. zezadu Dagmar Dos-Nolden 2014

  • Pavel A. Richtr

    DSCN – 1433 A1, Komponovaná fotografie

    Položka č.: 237019

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:09

    sérigrafie, 2017, 135 x 100 cm, zezadu značeno razítkem, pasparta

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Pavel A. Richtr

    DSCN – 0826 Ay, Komponovaná fotografie

    Položka č.: 237020

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:10

  • Jaroslav Svoboda

    Ruby-akt 64-1

    Položka č.: 237021

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:11

    sérigrafie (limitovaná edice 45 kusů), 2018, 72 x 102 cm, sign. LD Jaroslav Svoboda 2018, rám, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté žák prof. V. Vetrogonského na Akademii v Petrohradě

  • Jaromír Rybák

    Surf

    Položka č.: 237022

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:12

    sklo, v. 50 cm, absolvent atelieru Stanislava Libenského na VŠUP v Praze, kterou ukončil ateliérovou cenou. Ve svém přístupu ke sklářské tvorbě upozorňuje na konfrontaci mezi účelovou věcností výroby a uvolněnou fantazií v moderním uměním. Výrazná je i barva, kterou autor používá jako prostředek oži…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • František Foltýn - připsáno

    (1891-1976)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 237023

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:13

    olej, karton, 39 x 55 cm, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen posudek Dr. J. Hlušičky, předního znalce díla F. Foltýna, autora jeho monografií a řady výstav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Tomáš Hlavička

    (1950)

    Ikaros

    Položka č.: 237024

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:14

    sklo, v. 50 cm, původně Tomáš Hlavička vystudoval architekturu a působil jako projektant Pražského projektového ústavu. Po seznámení s Pavlem Hlavou se zaměřil na užití skla nejen v architektuře, ale v čistě výtvarné podobě. Jako asistent Pavla Hlavy se seznámil s řadou sklářských technik. Zaujala h…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Diamond Dust Marilyn

    Položka č.: 237025

    Vyvolávací cena: 32.500 CZK (1.300 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:15

    serigrafie na museum board, 91,4 x 91,4 cm, 383/2500, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 32.500 CZK (1.300 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 237026

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:16

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)