• Milan Valášek

    Položka č.: 229019

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:48

    měkký kryt, suchá jehla, 1971, 24,3 x 26 cm, sign. PD M. Valášek 71, č. 4/8, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Říha

    (1920-?)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 229020

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:49

    lept, 1967, 28,5 x 22 cm, sign. PD J. Říha 67, rám, č. 66/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Valášek

    Máchův Máj

    Položka č.: 229025

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:51

    lept, 1972, 24,9 x 34,2 cm, sign. PD Valášek 72, č. 2/6, při okraji zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lístečky

    Položka č.: 229030

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:52

    litografie, 1997, 27,3 x 20 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Luboš Synecký

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 229032

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:53

    litografie, 18 x 28 cm, sign. DU Luboš Synecký, pasparta, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:54

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229136

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:55

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Bohové

    Položka č.: 229137

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:56

    olej, karton, 38 x 52 cm, rám, roztržený dolní pravý roh, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Únos Sabínek

    Položka č.: 229138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:57

    olej, karton, 33 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:58

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229140

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:59

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229141

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:00

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:01

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:02

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:04

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:05

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:06

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:07

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:08

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:09

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:10

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:11

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:12

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:13

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:14

  • Jindřich Vaněk

    (1888-1965)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 229520

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:15

    2x fotografie, 1921, 17,1 x 21,6 cm, sign. LD Vaněk 921, v originální obálce Ateliéru D´art Vaněk, Antikvariát Ostrovní

  • Vilém Ströminger

    (1845-1901)

    Portrét chlapců

    Položka č.: 229521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:16

    fotografie, 22,7 x 16,7 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:17

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)