Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Červené střechy

    Položka č.: 236406

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:11

    kombinovaná technika, překližka, 24 x 34 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Periferie

    Položka č.: 236970

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:12

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:13

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:14

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:15

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:16

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:17

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pes

    Položka č.: 237254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:18

    tuš, papír, 31 x 45 cm, sign. LD VojtS, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240113

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:19

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:00

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Zimní krajina

    Položka č.: 211306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:01

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:02

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Pohled na Brno

    Položka č.: 211309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:03

    lept, 1920, 14,8 x 29,5 cm, sign. PD KWellner 920, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:04

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:05

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Albánie

    Položka č.: 212222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:06

    tužka, papír, 1927, 23 x 15 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík 1927, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Hlavy

    Položka č.: 212334

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:07

    7 x litografie, 1985, 29 x 20 cm, vše sign. PD Jan 1985, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:08

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:09

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec

    Položka č.: 212585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:10

    litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schauer

    (1905-?)

    Práce na poli

    Položka č.: 213053

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:11

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. PD Schauer, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:12

    lept, 19,5 x 19 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:13

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:14

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kryšpinová

    Zima

    Položka č.: 213150

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:15

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Navrátil

    Krajina

    Položka č.: 213151

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:16

    akvarel, papír, 1986, 25 x 40 cm, sign. PD Navrátil 86, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Duben

    Kompozice

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:17

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Mokrý

    Vesnička

    Položka č.: 213636

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:18

    olej, karton, 1925, 31 x 35 cm, sign. PD JMokrý 25, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Akt

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:19

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké výstavy p…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Veduta

    Položka č.: 213665

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:20

    lept, 18 x 7,5 cm, sign. PD KŠafář, č. 15/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook