• Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:29

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Rumen Sazdov

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:30

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:31

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smrti

    Položka č.: 224809

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:32

    litografie, 1967, 33,3 x 24,1 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 34/100, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:36

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Boris Jirků

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:37

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:38

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    Položka č.: 225144

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:39

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:00

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:02

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:03

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:04

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:05

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 226286

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:06

    linoryt, 19,2 x 10,3 cm, DU razítko Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:07

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:08

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:11

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226968

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226969

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    Položka č.: 227399

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:14

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 227572

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:15

    tužka, papír, 34 x 50 cm, sign. PD V. Sychra, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:17

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)