On-line auction

.

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Loďky na Kampě

    No.: 245445

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:08

    litografie, 1948, 41 x 51 cm, PD monogr. V.S. 1948, aut. Tisk, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Academy in Munich, member …

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 245581

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:10

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:12

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:16

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:18

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:24

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka

    No.: 245591

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:28

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Eva Janíčková

    Večer

    No.: 245593

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:30

    lept, 9,7 x 7 cm, sign. PD Janíčková, č. 100/120, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    No.: 245595

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:32

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Siblíková

    Bodlák

    No.: 245596

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:34

    dřevoryt, 1984, 20 x 8 cm, sign. PD Siblíková, pomuchlaný papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:36

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    No.: 245602

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:38

    litografie, 13 x 8,5 cm, sign. PD Hořánek, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Krejsa

    Horník

    No.: 245605

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:42

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, značeno orig. dřevoryt mal. J. Krejsy,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:44

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    No.: 245607

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:46

    litografie, 1962, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD Břetislav Mencák 62,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postel

    No.: 245870

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:48

    litografie, 1971, 22 x 32,6 cm, sign. PD Liesler 70, č. 22/80, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji zažloutlá skvrna, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Orientu

    No.: 246279

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:50

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. PD V. Fiala,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Konvolut 3 litografií

    No.: 246281

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:52

    3 x litografie, 15 x 10 až 12 x 6 cm, všechny monogr na kameni VF,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V ghettu

    No.: 246282

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:54

    litografie, 1971, 31,5 x 24,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 34/170,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    No.: 246283

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:56

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Probuzení

    No.: 246290

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,7 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, č. 10/80 III., , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Z Nového světa

    No.: 246291

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:00

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    No.: 246293

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:02

    litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    No.: 246294

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:04

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    No.: 246295

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    No.: 246297

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:08

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)