On-line auction

.

  • Jan Otava

    (1950)

    Goliáši

    No.: 238495

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:26

    kombinovaná technika, , 1989, 17,5 x 25 cm, sign. PD Jan Otava 1989, č. 9/50, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Velký list I.

    No.: 238499

    Auction price: 2.400 CZK (89 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:27

    kombinovaná technika, papír, 1990, 50 x 37,5 cm, sign. PD Jan Otava 1990, č. 10/50, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.400 CZK (89 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    No.: 238130

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:28

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Olga Vychodilová

    Země

    No.: 238638

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    Voda

    No.: 238639

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:29

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Úspory

    No.: 239053

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:30

    lavírovaná tuš, papír, 8,7 x 13,5 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, papír zašlí, místy tmavší šmouhy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    A Love Letter to St. Petersburgh, Florida

    No.: 238651

    Auction price: 6.500 CZK (241 €)

    digital print on archive paper (giclee print), 41,1 x 55,3 cm, signed lower/right baSK, no. 55/75

    Current price: 6.500 CZK (241 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Primus

    No.: 238652

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:31

    silk screen on archive paper, 2013, 60,7 x 47,7 cm, signed lower/right baSK, no.14/200

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

  • A. Václav Mašek

    Déšť

    No.: 239054

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:32

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 3 x 10,2 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, zašlý papír,

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    So Hood

    No.: 238653

    digital print on archive paper (giclee print), 53,5 x 35,4 cm, signed lower/right baSK, artists proof

  • Ales Bask Hostomsky

    The Feeling is Mutual

    No.: 238654

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:33

    silk screen on archive paper, 2007, 50,4 x 40,5 cm, signed lower/right baSK, no. 88/100

  • A. Václav Mašek

    Pohoštění

    No.: 239055

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:34

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 6 x 13 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Amazing Accounts

    No.: 238655

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    digital print on archive paper (giclee print), 55,7 x 26,7 cm, signed lower/right baSK, no. 41

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Ironman 3

    No.: 238656

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:35

    digital print on archive paper (giclee print), 58 x 25 cm, signed lower/right baSK, artists proof

  • A. Václav Mašek

    Radost

    No.: 239056

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:36

    akvarel, papír, 30 x 19,9 cm, lehce zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivana Lomová

    Vlny

    No.: 238749

    Auction price: 3.200 CZK (119 €)

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.200 CZK (119 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vzpomínka na les

    No.: 240051

    Auction price: 4.050 CZK (150 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:37

    mezzotinta, čirý lept, papír, 2002, 40 x 50 cm, sign. PD Jan Otava, č. 4/50, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.050 CZK (150 €)

  • A. Václav Mašek

    Mládí versus stáří (návrh vitráže)

    No.: 239071

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:38

    tuš, tužka, papír, 30 x 15 cm, papír na pravém horním a levém dolním rohu přeložen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Generace (návrh vitráže)

    No.: 239072

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:40

    tužka, papír, 30 x 14,8 cm, levý spodní roh papíru pokrčen (nezasahuje do kresby),

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha I

    No.: 242492

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 45/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha II

    No.: 242493

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:41

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 65/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • A. Václav Mašek

    Muzikanti (návrh na vitráž)

    No.: 239073

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:42

    tužka papír, 30 x 14,8 cm, levý dolní roh ohnutý, na okraji několik šmouh od tužky (nezasahuje do kresby),

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ I

    No.: 242494

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 79/93, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ II

    No.: 242495

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:43

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 59/97, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Bohumil Ullrych

    Saxofonista

    No.: 239082

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:44

    tuš, běloba, papír, 12 x 22,5 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", při okraji pomuchlaný papír, nahoře u okraje papír natržen, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Flétnové koncerty

    No.: 242656

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    combined technique, 31,5 x 18 cm, signed DM N.Synecká, no. 7/40, described by the author at the back, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Nove sdruzeni

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    No.: 244577

    Auction price: 3.600 CZK (134 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:45

    lithography, 1982, 53 x 30, 5 cm, signed lower/right M. Rittstein 82, no. 7/35, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes A…

    Current price: 3.600 CZK (134 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    No.: 239083

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:46

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, PD razítko: "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", zažloutlý papír, evý dolní roh přeložen, na pravém okraji papír ušpiněn černou barvou, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    No.: 246655

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    litografie, 11 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/21, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 239084

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:48

    dřevoryt, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Ullrych, okraje papíru mimo tisk pokrčeny, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)