• Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 219483

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    Položka č.: 219484

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 219488

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    Položka č.: 219489

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:52

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:54

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:56

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:58

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:04

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:06

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 237464

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 237465

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:10

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:16

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Položka č.: 237512

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 237567

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    Položka č.: 237568

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:22

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    Za peníze získáš všechno, jenom charakter si nekoupíš.

    Položka č.: 237572

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:24

    serigrafie, 2006, 11 x 7 cm, sign. DU Martinková 06, č. 85/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:26

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící žena

    Položka č.: 237602

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:28

    akvarel, tuš, papír, 19,5 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 237603

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1937, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrcyh 37, papírová pasparta, lehce zašlý papírm, na pravém okraji šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    Položka č.: 237604

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:34

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    Položka č.: 238927

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    Položka č.: 238943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    Položka č.: 238944

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:40

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)