• Vincenc Hehl

    (1901-1977)

    V lese

    Položka č.: 244493

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:03

    inkoust, papír, 12,2 x 18 cm, sign. PD Hehl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Žena v hanáckém kroji

    Položka č.: 244497

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:04

    litografie, 1944, 50 x 33 cm, značeno PN na kameni F. Hoplíček 20. II. 1944 Olomouc, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Kadlec

    (1894-1959)

    Josef Bohuslav Foerster

    Položka č.: 244458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:05

    bronz, dřevo, 1929, 6 x 6 (13 x 13) cm, AE medaile, jednostranný bronz, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Tajný hřích, návrh na plakát

    Položka č.: 244447

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:06

    kombinovaná technika, koláž, papír, 45,5 x 31,5 cm, sign. PU Kadrnožka, realizováno v roce 1977, návrh na plakát ke španělskému filmu Pedra Oley, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled na Mnichovice

    Položka č.: 199258

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:07

    litografie, 32 x 41,5 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář dívky

    Položka č.: 207366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:08

    uhel, papír, 1987, 47 x 33,5 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 87, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    U vody

    Položka č.: 231487

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:09

    lept, 21 x 31,5 cm, sign. PD Knobloch, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na zápraží

    Položka č.: 244496

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:10

    akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum - studie

    Položka č.: 244490

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:11

    tuše, běloba, papír, 1939, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD Margold 1939, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Mikeš

    Arbeit macht Frei

    Položka č.: 225108

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:12

    litografie, 1974, 58,5 x 39,4 cm, sign. PD Jan Mikeš 74, 129/200, pocta obětem nacismu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na SPŠG v Praze, poté studium na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • neznámý autor

    Indická bohyně Durga / Matka s dítětem

    Položka č.: 220468

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:14

    akvarel, tuš, papír / malba na hedvábí, 15,3 x 13 / 8,3 x 8 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Parný den (podle Antonína Slavíčka)

    Položka č.: 202563

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:16

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • D. Nikolov?

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 225103

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:17

    olej, karton, 1935, 39 x 49,5 cm, sign. PD Nikolov 1935, na zadní straně popis autora v azbuce, při okrajích poškozeno

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Boubín

    Položka č.: 244452

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:18

    litografie, 1983, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Bavorovské Svobodné Hory

    Položka č.: 227589

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1973, 45,7 x 64 cm, sign. LD K. Oberthor 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě bílého hřebce

    Položka č.: 199848

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:20

    litografie, 1989, 21 x 41,5 cm, sign. SD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Na pile

    Položka č.: 186713

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:21

    litografie, 1966, 30,4 x 53,7 cm, sign. DU K. Oberthor 66, 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:23

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • V. Rynda

    Cesta

    Položka č.: 181953

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:24

    olej, plátno, 1975, 39,3 x 65 cm, sign. PD V. Rynda 75, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    Položka č.: 200239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:25

    olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Tank

    Položka č.: 193931

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:26

    litografie, 60. léta, 34 x 55 cm, sign. PD JŠebek, autorský tisk, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Šumava

    Položka č.: 192924

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:27

    dřevoryt, 1965, 52 x 39,5 cm, sign. PD Šolta 65, 22/200, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Kočka

    Položka č.: 102652

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:28

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Trnka , PF 1965 J. Hrachovec, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 244494

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:29

    měkký kryt, 14 x 21 cm, sign. PD J. Vaic, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 241186

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:30

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 244495

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:31

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    Položka č.: 239751

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Mlékárna

    Položka č.: 192735

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:33

    litografie, 22 x 34,5 cm, značeno LD v sítu Mose, mimo tisk lehce pomačkaný okraj, francouzský karikaturista a kabaretní scénický výtvarník, který užíval pseudonym Mose, studium na Akademii v Tours

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)