Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:10

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:11

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:12

    litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:13

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:14

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:15

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    Položka č.: 177778

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:16

    akvarel, papír, 1968, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar Dvořáček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Lokouty a Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Jaro

    Položka č.: 177849

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:17

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:18

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:19

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:20

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:21

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:22

    lept, 21,5 x 16,7 cm, sign. PD Jolanta Lysková, č. 41/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:23

    kolorovaná litografie, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:24

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:25

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura ženy

    Položka č.: 180853

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:26

    pastel, papír, 1937, 35 x 26 cm, sign. LD Kotrba 37, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:27

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:29

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:30

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:31

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:32

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:33

    dřevoryt, 17,5 x 13 cm, sign. PD C. Thiemann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:34

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:35

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Mužský akt

    Položka č.: 187141

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:37

    pastel, papír, 70 x 100 cm, sign. LD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Sochař

    Položka č.: 187142

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:38

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Muzikant

    Položka č.: 187143

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:39

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook