• Jaroslav Kovář

    (1910-1966)

    Čtenář

    Položka č.: 242594

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:13

    litografie, 12 x 8,5 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Pole

    Položka č.: 242617

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:14

    litografie, 8,5 x 12 cm, sign. PD Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Schovanka

    Položka č.: 242611

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:15

    litografie, 9 x 12,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Z Kampy

    Položka č.: 242608

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:16

    litografie, 12 x 8,7 cm, sign. PD Karel Muller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Novák

    Stroj

    Položka č.: 242600

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:17

    litografie, 12 x 8,5 cm, sign. PD Jar. Nov. 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Vzájemná konkurence

    Položka č.: 242601

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:18

    litografie, 8,7 x 12 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ženskost

    Položka č.: 242591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:19

    litografie, 12,2 x 8,4 cm, sign. PD František Peterka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Pracovitost

    Položka č.: 242593

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:20

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD J. Podhajský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Šašek

    Položka č.: 242592

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:21

    litografie, 12,3 x 8,7 cm, sign. PD V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Skalnaté pobřeží

    Položka č.: 242610

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:22

    litografie, 8,6 x 11,8 cm, sign. PD Rolčík 65, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Holka na trávě

    Položka č.: 242614

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:23

    litografie, 11 x 10,1 cm, sign. PD V. Sedláček 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Muž se psí hlavou

    Položka č.: 242612

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:24

    litografie, 12,5 x 8,8 cm, sign. PD N. Synecká 65, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Sídliště

    Položka č.: 242590

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:25

    litografie, 12 x 8,5 cm, sign. PD Lev Šimák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Šváb

    (1909-1989)

    Černoška

    Položka č.: 242613

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:26

    litografie, 12,4 x 8,6 cm, sign. PD R. Šváb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kalich

    Položka č.: 242602

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:27

    litografie, 15 x 6 cm, sign. PD Jar. Šváb, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Drak

    Položka č.: 242603

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:28

    litografie, 8,3 x 12,8 cm, sign. PD Kar. Toman 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milada Tomanová

    (?-?)

    Lokomotiva

    Položka č.: 242605

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:29

    litografie, 12,3 x 8,7 cm, sign. PD Tomanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Jezdci

    Položka č.: 242604

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:30

    litografie, 8,6 x 12,2 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži,…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták voják

    Položka č.: 242607

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:31

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    Položka č.: 242606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Výchova

    Položka č.: 242629

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:33

    linoryt, 21,1 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Vzpomínání

    Položka č.: 242628

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:34

    linoryt, 17 x 10,2 cm, sign. PD Houra 87, vzadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Noc plná naděje

    Položka č.: 242627

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:35

    linoryt, 14,7 x 8,5 cm, sign. PD M. Houra 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Slunečný den

    Položka č.: 242626

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:36

    linoryt, 16,7 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jabloň

    Položka č.: 242625

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:37

    linoryt, 21 x 10 cm, sign. PD Houra 83, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání

    Položka č.: 242624

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:38

    linoryt, 17,2 x 9,2 cm, sign. PD Houra 79, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Zimní procházka

    Položka č.: 242623

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:39

    linoryt, 19,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Propojení

    Položka č.: 242622

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:40

    linoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Houra 76, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odpočívající akt

    Položka č.: 217047

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:41

    tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dětská hlava

    Položka č.: 217046

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)