• Petr Jaroš

    (1859-1929)

    Podzimní les

    Položka č.: 241632

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:02

    akvarel, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Petr Jaroš, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 241633

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:03

    akvarel, tuš, papír, 58 x 27 cm, monogr. PD V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 241634

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:04

    pastel, uhel, papír, 60 x 46 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Akt dívky

    Položka č.: 241635

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:05

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 241636

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241637

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:07

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 241638

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:08

  • Ramiro Beltran

    Niňo

    Položka č.: 241639

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:09

    tempera, papír, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Beltran, pasparta, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Položka č.: 241640

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:10

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 241641

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:11

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 241642

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:12

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 241643

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:13

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 241644

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:14

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    Položka č.: 241645

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:15

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Brezinová

    Položka č.: 241646

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:16

    kresba, papír, tužka, 1999, 45 x 32,8 cm, sign. PD S. Brezinová 1999, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 241647

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:17

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Domy na pláni

    Položka č.: 241648

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:18

    tuš, papír, 12,5 x 18,4 cm, vzadu označeno Hudeček, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241649

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:19

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 1999, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241650

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:20

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241651

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:21

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz v okně

    Položka č.: 241652

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:22

    mrazovka, 1999, 20 x 14,5 cm, sign. PD Janošek, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 241653

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:23

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ellen Jilemnická

    Na slunci

    Položka č.: 241655

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:25

    tuš, akvarel, papír, 2000, 58,3 x 42,3 cm, sign. PD Ellen J. 2000, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:26

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 241657

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:27

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 241658

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:28

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:29

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Jákobův žebřík

    Položka č.: 241661

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1991, 41,3 x 29,3 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 241663

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:33

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu