Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dopravní parník

    Položka č.: 220316

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:16

    linoryt, 1970, 20,7 x 10,8 cm, sign. DU Houra 70, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:17

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:18

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Motýl Ex Libris

    Položka č.: 220324

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:19

    dřevoryt, 21,2 x 9,8 cm, sign. PD JHartingerová, č. 179/200, Antikvariát Ostrovní, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:20

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Havlíček

    (1946)

    L´Impératrice Ex Libris Vladimír Obrátil

    Položka č.: 220326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:21

    lept, 1975, 14,7 x 8,4 cm, sign. PD Havlíček 75, č. 33/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:22

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:23

    dřevoryt, 13,1 x 9 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Čekání

    Položka č.: 220331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:24

    dřevoryt, 13,2 x 19,2 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    V kruhu Ex Libris

    Položka č.: 220332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:25

    dřevoryt, 1974, 13 x 13 cm, sign. DU M. Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodinná idyla

    Položka č.: 220333

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:26

    dřevoryt, 1974, 9,2 x 20,4 cm, sign. DU Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Kantůrková

    (1960-1984)

    Sen

    Položka č.: 220335

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:27

    lept, 1980, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD I. Kantůrková 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Z cirkusu

    Položka č.: 220336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:28

    litografie, 1945, 21,7 x 17,2 cm, sign. DU L.J. Kašpar 1945, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Z Itálie

    Položka č.: 220341

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:29

    lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:30

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:31

    kolorovaný dřevoryt, 12,7 x 10,6 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Folklorní motiv

    Položka č.: 220349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:32

    dřevoryt, 1968, 27 x 13 cm, sign. PD J. Mádlo 68, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Divizna

    Položka č.: 220350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:33

    lept, 24 x 9,7 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:34

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vítězslav Nezval

    Položka č.: 220355

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:35

    dřevořez, 21,5 x 18,5 cm, sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ilja Hartinger

    (1935)

    Ex Libris

    Položka č.: 220357

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:36

    dřevoryt, 20 x 9,6 cm, sign. PD IHartinger, č. 117/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera na ŠUŘ v Brně, prof. A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:37

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    Položka č.: 220365

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:38

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:39

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Stravinskij

    Položka č.: 220367

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:40

    litografie, 1977, 23 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:41

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    Položka č.: 220370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:42

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    Položka č.: 220371

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:43

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:44

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Fragmenty

    Položka č.: 221433

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:45

    litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook