• Michael Rittstein

    2 návody

    Položka č.: 231928

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:52

    sítotisk, 1981, 62,5 x 34,8 cm, sign. PD M. Rittstein 81, soupis Hédervári č. 52, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Spolu

    Položka č.: 231929

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:53

    sítotisk, 1980, 17 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 4/35, soupis Hédervári č. 36, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 233560

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:54

    litografie, 2000, 20 x 28,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 14/100, soupis Hédervári č. 124, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 234996

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:56

    linoryt, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marek Fexa

    Portrét

    Položka č.: 235249

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:58

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Dušan Urbaník

    Flegmatik

    Položka č.: 235471

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:59

    lept, mezzotinta, 16 x 11 cm, sign. DU Urbaník, pasparta

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Petr Zeman

    Zatáčka

    Položka č.: 235473

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:00

    olej, sololit, 2008, 15 x 15 cm, monogr. PU Z 08, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Dlaň osudu

    Položka č.: 237256

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:01

    koláž, papír, 2007, 16,5 x 11,5 cm, sign. LD J. W. Pálková 07, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Helena Vanišová

    Malá vyšina

    Položka č.: 238287

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:02

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Helena Vanišová

    Zastavení na toulkách

    Položka č.: 238288

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:03

  • Helena Vanišová

    Zadumané hory

    Položka č.: 238289

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:04

  • Helena Vanišová

    Cesta kolem samoty

    Položka č.: 238290

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:05

  • Helena Vanišová

    Posed

    Položka č.: 238291

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:06

  • Helena Vanišová

    Krajina s cypřišem

    Položka č.: 238292

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:07

  • Helena Vanišová

    Mísa se švestkami

    Položka č.: 238301

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:08

    olej,deska, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou a ovocem

    Položka č.: 238302

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:09

    olej,deska, 11,5 x 16 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    U dvou borovic

    Položka č.: 238303

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:10

    olej,deska, 19,5 x 19,5 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Helena Vanišová

    Letní hemžení

    Položka č.: 238304

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:11

    olej,deska, 18,5 x 22 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Stín na zahrádce

    Položka č.: 238329

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:12

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H, Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Helena Vanišová

    Slunečný palouček

    Položka č.: 238330

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:13

  • Helena Vanišová

    Vůně pokosených luk

    Položka č.: 238331

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:14

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Rozkvétání

    Položka č.: 238332

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:15

    olej, lepenka, 18 x 20 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 238352

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Helena Vanišová

    Horská náves

    Položka č.: 238353

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:17

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Helena Vanišová

    Kam se ztratilo slunce

    Položka č.: 238354

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:18

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Helena Vanišová

    Pískoviště

    Položka č.: 238355

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:19

  • Helena Vanišová

    Letní podvečer

    Položka č.: 238356

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:20

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Helena Vanišová

    Mezi travinami

    Položka č.: 238357

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:21

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 238498

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:22

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)