• Miroslav Lipowski

    (1975)

    Ženské křivky I

    Položka č.: 203040

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:43

    tuš, papír, 21 x 9 cm, sign. PD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204789

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:44

    suchá jehla, 2016, 12,5 x 9 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein

    Devo Eko II

    Položka č.: 204817

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:45

    litografie, 1982, 40,5 x 22,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 31/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 204824

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:46

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 204827

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:47

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 206049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:48

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 31/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 206055

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:49

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie II

    Položka č.: 206057

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:50

    lept, 15 x 10 cm, sign. PD Z. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ostrov

    Položka č.: 206063

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:51

    linoryt, 2003, 15 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 2003, č. 3/5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Andrej Kostič

    dr. grafika

    Položka č.: 206072

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:52

    suchá jehla, 7,5 x 6 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 17/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Ve vaně

    Položka č.: 207070

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:54

    litografie, 1978, 16,7 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 207459

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:55

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 56/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Portrét dámy

    Položka č.: 207728

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:56

    tempera, papír, 43,5 x 31,5 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • František Hodonský

    Pocta Monetovi

    Položka č.: 208124

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:57

    dřevořez, 2002, 48 x 26,5 cm, sign. PD Hodonský 02, č. 2/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Helena Vanišová

    Živý strom

    Položka č.: 208126

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:58

    olej, pátno, 30 x 40 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Helena Vanišová

    Mísa s ovocem a brambořík

    Položka č.: 208127

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:59

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Alois Nožička

    Objekt B

    Položka č.: 209728

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:00

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Posvátná jeskyně

    Položka č.: 211324

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:01

    enkaustika, 2015, 31 x 21 cm, sign. PD Radusa 2015, rám, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Miroslav Mužík

    Léto u lesa

    Položka č.: 211338

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:02

    akryl, plátno, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 02, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karlův most

    Položka č.: 211348

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:03

    akvarel, tuš, papír, 29 x 41 cm, sign. LD Eva Šlachtová 77

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Kairos

    Položka č.: 211349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:04

    lept, suchá jehla, 49 x 65 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/10

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Hry

    Položka č.: 211350

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:05

    suchá jehla, 1972, 25 x 40,5 cm, sign. PD Eva Kojecká 1972, č. 3/10

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Labyrint

    Položka č.: 211352

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:06

    kombinovaná technika, 59 x 43 cm, sign. PD Eva Šlachtová

  • Vladimír Svoboda

    Okřídlené spirály

    Položka č.: 211835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:07

    olej, plátno, 30 x 40 cm, PD Svoboda, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 212911

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:08

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa II

    Položka č.: 212912

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:09

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Don Giovanni

    Položka č.: 213089

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:10

    lept, suchá jehla, 29 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/50

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 213177

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:11

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 13/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 213178

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:12

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 213179

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:13

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 54/100, č. 54/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam