Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:06

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 242424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Člun

    Položka č.: 242434

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:12

    serigrafie, 1967, 18,6 x 11 cm, sign. PD M. Homa 67, č. 90/280, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Piccolou na Côte D´Azur

    Položka č.: 242435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:14

    litografie, 1930, 21,3 x 14,2 cm, původní barevná litografie - příloha grafického sborníku "Hollarů Svazek II., ročník VI., u horního okraje (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Holla…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:16

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:18

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Csiby Mihály

    (1922)

    Ježíš (Allelujas Husvetot; Palásthyek)

    Položka č.: 242443

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1984, 13 x 6,5 cm, sign. PD Csiby 84, papír na pravém okraji (mimo tisk) otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na "Barevný večer" / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    Položka č.: 242447

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:26

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Vysoké mýto (Ex libris J. K. E. Manovský)

    Položka č.: 242449

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:30

    dřevoryt, 5 x 10 cm, na zadní straně papíru razítko : Jan Podhajský - Vysoké Mýto, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Tučný

    Horník (Z Bezručovské knihovny Ing. B. Pračky)

    Položka č.: 242452

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1940, 11 x 7,9 cm, sign. PD P. Tučný 40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    Položka č.: 242453

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mnich

    Položka č.: 242454

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:38

    litografie, 11,7 xc 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    Položka č.: 242455

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    Položka č.: 242457

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Voják

    Položka č.: 242458

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:46

    litografie, 1958, 9,4 x 7,1 cm, sign. LD K. Oberthor 58, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242459

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:48

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Zimní motiv z Vysokých tater

    Položka č.: 242460

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:50

    dřevoryt, 16,4 x 12,6 cm, I. příloha "Krásy Slovenska", mírně zažloutlý papír, papír na okrajích lehce pokrčen (mimo tisk), na levém okraji nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:54

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Postava muže

    Položka č.: 242464

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:58

    dřevoryt, 5 x 3,3 cm, sign. PD Tesař, č. 89/200, vydala Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:00

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kozoroh

    Položka č.: 242466

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:02

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Draci z knih Leopoldy Bílkovské

    Položka č.: 242468

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:04

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD F. Bílkovský, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)