• Petr Zeman

    Skřítek a dáma v černém

    Položka č.: 191815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:37

    kombinováná technika, sololit, 2008, 30 x 30 cm, monogr. PD Z, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 191827

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:38

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Václav s Pallou

    Položka č.: 191839

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:39

    olej, plátno, 2003, 35,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Koráb

    Položka č.: 191840

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:40

    olej, plátno, 2006, 34 x 44,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vladimír Gebauer

    Uvnitř

    Položka č.: 193050

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:41

    kombinovaná technika, papír, 1998, 13,5 x 17 cm, sign. PD V. Gebauer 98, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z Podhůrky

    Položka č.: 193051

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:42

    kombinovaná technika, papír, 2008, 24 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdeňka Hušková

    Temné vrstvy

    Položka č.: 196013

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:43

    linoryt, 2012, 40 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2012, č. 1/1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Bouračka

    Položka č.: 196977

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trumpetista

    Položka č.: 199135

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:45

    lept, 17 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal , č. 12/100

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Položka č.: 199362

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:46

    suchá jehla, 2005, 20 x 14 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 3/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199364

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:47

    suchá jehla, 1996, 18,5 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 4/50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Synagoga I.

    Položka č.: 199365

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:48

    suchá jehla, 2004, 12 x 9 cm, sign. PD Jiří Kasal 04, č. 7/40

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Muzikanti

    Položka č.: 199367

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:49

    suchá jehla, 2005, 19 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 4/50

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V přírodě

    Položka č.: 199368

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:50

    suchá jehla, 1996, 16 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 56/70

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Hráč

    Položka č.: 199371

    Vyvolávací cena: 980 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:51

    suchá jehla, 1998, 37 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 98

    Aktuální cena: 980 CZK (40 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Pištec

    Položka č.: 199372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:52

    suchá jehla, 1985, 28 x 15 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 55/70

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 199633

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:53

    litografie , 44,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Klimatizace

    Položka č.: 199638

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:54

    sítotisk, 1980, 16,9 x 21,4 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 9/30, soupis Hédervári č. 31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    68

    Položka č.: 199639

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:55

    litografie, 1998, 25,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 98, č. 17/65, soupis Hédervári č. 106, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jan Antonín Pacák

    Listopad

    Položka č.: 199959

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:56

    litografie, 1996, 24 x 17,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 96

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dýmky a paprika

    Položka č.: 199963

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:57

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petra Zatloukalová

    Položka č.: 202378

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:58

    olej, plátno, 2007, 50 x 70 cm, PD monogr. PZ 07

  • Dušan Fencl

    Spojení

    Položka č.: 202619

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:59

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 202620

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 202622

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:01

  • Karel Šafář

    Pražská reduta

    Položka č.: 203024

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:02

    kombinovaná technika, papí, 14,5 x 31,,5 cm, sign. PD k. Šafář, č. 30/50

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 203033

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:03

    monotyp, 2002, 34,5 x 26 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    kompozice IV

    Položka č.: 203034

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Žena na schodišti

    Položka č.: 203042

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:05

    akryl, plátno, 2016, 24 x 18 cm, sign. vzadu Lipowski 2016

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Tvář ženy

    Položka č.: 203043

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:06