• Bohdan Lacina

    (1912)

    Pohled do vsi

    Položka č.: 225379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:31

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:33

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    V horách

    Položka č.: 139887

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    Položka č.: 180563

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:36

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, mírně pokrčený karton, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:37

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Položka č.: 235976

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:39

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 239777

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:40

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:41

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:42

  • Karl Podlipny

    (1898-1961)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 239357

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:43

    olej, plátno, 1929, 53 x 73 cm, sign. LD Karl Podlipny 1929, rám, poškozená malba a rám, Antikvariát Dlážděná, Malíř-krajinář německé národnosti, člen spolku „Metznerbund“. V roce 1923 měl soubornou výstavu „Z labského údolí“ v Krasoumné jednotě v Praze.

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Fiesta

    Položka č.: 190642

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:44

    akvarel, uhel, papír, 39 x 62,2 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Jiří Stolle

    (1909-?)

    Slézy

    Položka č.: 239359

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:45

    olej, dřevotříska, 61,5 x 54,5 cm, sign. PD Stolle, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    Kostelík

    Položka č.: 216964

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:46

    tuš, papír, 31,1 x 45 cm, v levé dolní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    Položka č.: 239667

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:47

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Bohumír Zvěřina

    (1835-1908)

    V lese

    Položka č.: 222372

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:49

    akvarel, tužka, papír, 1902, 26 x 22 cm, sign. LD F. Zvěřina 20/4 02, rám, na zadní straně přípis o pravosti díla od Jiřího Karáska, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Haushofera a A. Lhoty na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, JUV, Kunstverein a SVUM

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    Položka č.: 215713

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:50

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

  • Alena Laufrová

    W. A. Mozart

    Položka č.: 202681

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:51

    lept, suchá jehla, 1991, 39,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 8/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:52

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:53

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jana Truksová

    Saturnovy hrátky II.

    Položka č.: 205450

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:54

    litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 13/45, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Jana Truksová

    Kometa

    Položka č.: 202756

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:55

    litografie, 1995, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 8/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    Položka č.: 221881

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:00

    dřevoryt, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    Položka č.: 221880

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:01

    dřevoryt, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig 28, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Štramberk

    Položka č.: 195395

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:02

    lept, akvatinta, 24,3 x 22,5 cm, sign. PD V. Hlavsa, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Aura koně

    Položka č.: 217014

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:03

    dřevoryt, 1967, 17,1 x 11,3 cm, sign. DU Emil Kotrba 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • R. Lorrán?

    Palác na nábřeží

    Položka č.: 228587

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:04

    akvatinta, 20,5 x 27 cm, sign. PD R. Lorrán?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Podvečer v lukách

    Položka č.: 217024

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:05

    lept, 25 x 31,5 cm, sign. PD J. Mahelka, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akadem…

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jaroslav Masák

    (1899-1978)

    Zahrada v Blatné

    Položka č.: 216856

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:06

    akvatinta, 31,7 x 24,3 cm, sign. PD JMasák, 30/102, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Týnský chrám

    Položka č.: 242633

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:07

    lept, 23 x 15 cm, sign. PD J. Meyer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)