• Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 232707

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:56

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 232708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:58

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 232709

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:00

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 232710

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:02

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Trumpetistka (P.F.1968)

    Položka č.: 232711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:04

    dřevoryt, 1967, 9,6 x 6,7 cm, sign. PD JosefHodek 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na saních

    Položka č.: 232712

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:06

    litografie, 1981, 13,3 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1981, č. 95/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 232713

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:08

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Anděl

    Položka č.: 232714

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:10

    litografie, 1976, 19 x 14,5 cm, sign. DU B. S. Urban , autor použil jako P.F. 1977, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s můrou

    Položka č.: 232715

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:12

    litografie, 1979, 11,2 x 17,2 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1980, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s rybou

    Položka č.: 232716

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:14

    litografie, 1965, 17 x 11 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F.1966, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v P…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Sfinga

    Položka č.: 232717

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:16

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, DU text autora: P.F. 1974 a srdečně díky za dopis a za milé blahopřání od vzácného přítele - básníka! S mnoha pozdravy a pěkným poručením mil. paní. Tvůj B.S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, st…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s Jezulátkem

    Položka č.: 232718

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:18

    litografie, 16 x 11,2 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    Položka č.: 232719

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:20

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    Položka č.: 232720

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:22

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně,…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Cesta s břízkami (Exl. Olga Falladová)

    Položka č.: 232722

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:26

    akvatinta, 1946, 12,7 x 7 cm, sign. PD Fleissig 43, při okrajích pomuchláno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:28

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Cirkus Variete

    Položka č.: 232724

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:30

    litografie, 31 x 44 cm, sign. PD, rám, č. 125/500, na papíře drobounké skvrnky, pomuchlaný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 232725

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:32

    kámen, v. 13,5 cm, rám, nalepeno na textilu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Camille Flammarion

    Položka č.: 232727

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:36

    uhel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4453 Historie příhozu

  • M.D. Gyuris

    Starci

    Položka č.: 232728

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:38

    litografie, 75 x 42 cm, sign. PD M. D. Gyuris, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:40

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka se šátkem

    Položka č.: 232731

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:44

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Žena na podušce

    Položka č.: 232732

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:46

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Sedící dívka

    Položka č.: 232733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:48

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    Položka č.: 232734

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:50

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:52

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na jedné lodi

    Položka č.: 232736

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:54

    lept, 9,7 x 6,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 15/50, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Novomanželé

    Položka č.: 232737

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:56

    lept, 10,3 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu