• Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 13:50

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 13:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Vejce

    Položka č.: 233909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:00

    lept, 19,4 x 17,4 cm, sign. PD J. Pileček, č. 41/200, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Novotný

    Exploze

    Položka č.: 233912

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:10

    litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Dagmar Mahelková

    Zbraslav

    Položka č.: 234963

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:15

    litografie, 21,5 x 16,2 cm, sign. PD D. Mahelková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:20

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:25

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Holub

    Sedící dívka

    Položka č.: 234966

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:30

    litografie, 1997, 32,6 x 37,6 cm, sign. PD Holub 97, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Madona

    Položka č.: 234967

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:35

    bronz, v. 32,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Položka č.: 234968

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:40

    leštěný bronz, v. 32 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Huguenin

    Lyžař

    Položka č.: 234969

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:45

    bronz, plaketa, průměr 15cm cm, LD značeno Huguenin, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Iva Hüttnerová

    Zimní večer

    Položka č.: 234972

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:55

    litografie, 2001, 24,5 x 15,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 67/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:10

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:15

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:20

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dřevaři

    Položka č.: 234978

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:25

    dřevoryt, 1919, 17 x 19,2 cm, sign. PD P. Kotík 19, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - A basta

    Položka č.: 234979

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:30

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 18.III. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - strašidla

    Položka č.: 234980

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:35

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 21.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    Položka č.: 234981

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - sv. trojice

    Položka č.: 234982

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:45

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 4.III. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Položka č.: 234983

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:50

    tuš, papír, 2012, 37 x 47,5 cm, sign. LD Hojný 26.5. 2012, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí

    Položka č.: 234984

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 15:55

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2008, 40 x 48 cm, sign. PD Hojný Lad. 2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Barevný pařez

    Položka č.: 234985

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 16:00

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2018, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 15.5. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Hojný

    Akát

    Položka č.: 234986

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 16:05

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2018, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 12.6. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Rozkvetlý strom

    Položka č.: 234987

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 16:10

    litografie, 34,5 x 41 cm, sign. PD M. J. Černý, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Položka č.: 234988

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 16:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)