• Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:32

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Heger

    Kytka

    Položka č.: 279021

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34

    olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 279029

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Krajina

    Položka č.: 279064

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:45

    tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veselý

    Krajina

    Položka č.: 279066

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:54

    olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 279067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 279071

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:39

    rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Slavík

    Krajina

    Položka č.: 279073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42

    olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mareš

    Lesní říčka

    Položka č.: 279074

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Grumlík

    Venkovská krajina

    Položka č.: 279076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:09

    olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Grumlík

    Venkovská krajina

    Položka č.: 279077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:08

    olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Na samotě

    Položka č.: 279081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:15

    olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Barvitius

    (1834-1902)

    Studie postav

    Položka č.: 279184

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:24

    tužka, papír, 20 x 24 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Barvitius

    (1834-1902)

    Studie

    Položka č.: 279185

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:26

    tužka, papír, 22 x 29 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    František Ondříček

    Položka č.: 279186

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:28

    tužka, papír, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    České kvarteto

    Položka č.: 279187

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:30

    tužka, papír, 1907, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Eduard Vojan

    Položka č.: 279188

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:32

    tužka, papír, 40 x 28 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 279189

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34

    akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Kaplička

    Položka č.: 279190

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36

    akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Spící (podle Jos. Mánesa)

    Položka č.: 279205

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Klouda

    (1929-2010)

    Sv. František

    Položka č.: 279207

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54

    enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Kytice

    Položka č.: 279213

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40

    olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Česání ovoce

    Položka č.: 279756

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

    litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ilustrace k Maupassantovi

    Položka č.: 279758

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    U vody

    Položka č.: 279760

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02

    akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Obleva

    Položka č.: 280068

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 41 x 51 cm, sign. PD Stehlík Karel, rám, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Soukup

    Muž z Čičman

    Položka č.: 280076

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04

    akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Staroměstské náměstí s Týnem

    Položka č.: 280091

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:42

    lept, 1911, 18,3 x 21,8 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook