-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:42
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:27
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:26
litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:24
litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Petr Pastrňák
(1962)
V letu
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22
litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu