Podoby PRAHY

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:45

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:44

    lept, 31 x 24,2 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • B. Šneider

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Národní divadlo

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:42

    suchá jehla, 24,5 x 37 cm, sign. PD C Bouda, při okrajích lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:41

    litografie, 19,7 x 28 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:40

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:39

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:38

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 86

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:37

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 85

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:36

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:35

    lept, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladate…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4577 Historie příhozu

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 83

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:34

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 82

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:33

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:32

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 80

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:31

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 79

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:30

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Pražské motivy

    Položka č.: 78

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 77

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:28

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:27

    lept, 1943, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 1943, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 75

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:25

    litografie, 10,4 x 6,3 cm, sign. PD Přibyl, č. 35/50, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:24

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 72

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:23

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražské mosty

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:22

    dřevoryt, 1927, 7,8 x 14,2 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný č…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:21

    olej, karton, 14,5 x 21 cm, sign. LD J.Dlabal, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 68

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:20

    olej, plátno, 20 x 13,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:19

    olej, plátno, 15 x 10,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 66

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 65

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 64

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:16

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)