Podoby PRAHY

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:40

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 48/69, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:41

    litografie, 19,7 x 28 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Cyril Bouda

    Národní divadlo

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:42

    suchá jehla, 24,5 x 37 cm, sign. PD C Bouda, při okrajích lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • B. Šneider

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:43

    rytina, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD Šneider B., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:44

    lept, 31 x 24,2 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:45

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)