• Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1280 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dívka se slepisí

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:02

    akvarel, papír, 1946, 62 x 44 cm, sign. PD Troup 46, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:27

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6918 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:14

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6073 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    pocta divnosti - dílo z let 1957 - 1999

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:21

    katalog, 2000, 29,5 x 21 cm, vydala Státní galerie výtvarného umění v Chebu, brožovaná vazba bez obálky, 80 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2530 Historie příhozu

  • více autorů

    Český kubismus

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:16

    katalog, 1969, 22,5 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, k pátému trvání galerie, sešitová vazba s obálkou, mírně ušpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Karel Valter

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:13

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě a podpis L. Kundery pod svým textem "Dopis - věta", obs. velké mn. bar. vyobrz. děl, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1999, sešit, 48s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    grafika, kresby

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:00

    katalog, 1964, 19 x 19 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, vydala Nová Paka, sešit a volné listy v obálce, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1098 Historie příhozu

  • Ester Šimerová - Martinčeková

    (1909-2005)

    obrazy, kameje, koláže

    Položka č.: 83

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:57

    katalog, 1969, 18,5 x 18,5 cm, věnování autorky, katalog výstavy v Praze a Brně, sešit s obálkou, více opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, studovala na Académie Julien v Paříži, na Académie de ľ art moderne (prof. Léger, Exterová, Marcoussis, Ozefant), a na soukromé malířské škole Alexandry Exterové t…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3011 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Sursum corda (Vzhůru srdce)

    Položka č.: 108

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:56

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě, vyd. Mánes, Praha, 1993, obs. bar. vyobr. děl a text. M. Hlaváčkové, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Tu…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Katalog

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:44

    katalog, 1 bar a řada čb. vyobrazení, text I. Štuka (fr., něm., angl.), vyd. Art Centrum, Praha, nedat., 16s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID2990 Historie příhozu

  • Peter Rónai

    retro naj

    Položka č.: 93

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:43

    kniha, 2014, 30 x 21,5 cm, autorova monografie vydaná k výstavě probíhající v Trnave od 16.9.2014 do 17.10.2014, vydala Galéria Jána Koniarka v Trnave, náklad 300 kusů, slovenský text, pevná vazba, 233 stran, uvolněný hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Obrazy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:38

    volné listy, 1995, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka, výstava v Galerii Vida,4 obr. v papírovém přebalu , bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID94 Historie příhozu

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Ladislav Novák

    Položka č.: 126

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:36

    katalog, podpis a kresbička na spodním okraji L. Novák, 1 list na křídovém papíře, na přední straně bar. vyobrazení díla, na zadní straně krátký medailonek, seznam výstav, publikací a nahrávek, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4438 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Helmut Newton Dallopera fotografica

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:35

    kniha, 1993, 27 x 22 cm, italský text, nakl. Schirmer/Mosel, původní brožovaná vazba, 159 stran, obálka opotřebená, ohnutá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Edvard Munch

    (1863-1944)

    Edvard Munchs graphische Kunst - Schiefler Gustav

    Položka č.: 85

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:33

    kniha, 1923, 25 x 18 cm, edice Arnolds graphische Bücher, Erste Folge, velké množství vyobrazení, pevná poloplátěná vazba bez obálky, mírně opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID705 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Bohumír Matal

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:31

    katalog, vys. Severomoravská galerie VU, Ostrava, 1990, text P. Holý, řada čb. a bar. vyobrazení, sešit v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Se…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6863 Historie příhozu

  • Stanislav Libenský

    (1921-2002)

    Stanislav Libenský a jeho škola

    Položka č.: 90

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:24

    kniha, 2001, 32,5 x 24 cm, kniha obsahuje množství fotografií a děl a medailonky autorů, vydala POPI s. r. o, původní pevná vazba s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Holečka a Kaplického, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská,…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Le Corbusier

    (1887-1965)

    Le Corbusier

    Položka č.: 87

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:20

    katalog, 1966, 22,5 x 23 cm, katalog stejnojmenné výstavy v Galerii Vincence Kramáře a ve Slovenské národní galerii, původní brožovaná vazba s obálkou, 70 stran, mírně opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Obrazy a kresby 1972-1995

    Položka č.: 140

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:14

    katalog, podpis s věnováním a příznačnou kresbičkou A. Kroča, vyd. ČMVU, Praha, 1995, sešit, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID46 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Antonín Kroča

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:13

    katalog, podpis s věnováním a charakteristickou kresbičkou A. Kroča, vyd. Dům umění, Ostrava, nedat., sešit, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Radoslav Kratina

    (1928-1999)

    Idea con variazioni

    Položka č.: 144

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:10

    katalog, čb. vyobrazení, texty J. Sekera, J. Machalický a J. Kříž, vyd. ČMVU, Praha, 2000, brož, cca 30s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Klubu konkretistů, Tolerance a Nová geometrie

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    malba a grafika z let 1948 - 1988

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:08

    katalog, 1988, 21 x 16 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, Moravská galerie v Brně, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    A. Klimo: Malířská tvorba / T. Klimová: Malba a grafika

    Položka č.: 139

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:59

    katalog, podpisy na obálkách A. Klimo a T. Klimová, katalog ze společné výstavy, vyd. Galerie Jaroslava Krále, Brno, 1991, 2x sešit v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    Položka č.: 99

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Ho…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID111 Historie příhozu