• Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Běžec/Nahý muž

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, dřevotříska, 1979, 52 x 76 cm, sign. PD Načeradský 79, oboustranný obraz, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj útočí

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Interdog

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 28/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Les Grands Boulevards, Paris

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Šášové

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Komedie č. 10

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle , č. 49/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Kyjev sv. Andrij

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Gabriel

    (1960)

    Ještěrka

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Písařík

    (1968)

    Bílá linka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kovanda

    (1953)

    V. M. s dcerou

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Malich

    (1924-2019)

    Bod v pozici

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Kompozice

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy černé a bílé

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 14 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 15 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Vrata

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Erotický svět

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Školní výlet

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jozef Švač

    (1958)

    Euroruleta

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Pod lampou

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    V zahradě

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Zelená

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    (1949)

    Krajina 3

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    (1949)

    Krajina 1

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Slepý anděl

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    V zajetí světla

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    V slunci

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook