• Horký

    Trosky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:40

    olej, karton , 34 x 45 cm, sign. PD Horký, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Jiří Novák?

    Zámek s jezírkem

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:35

    akvarel, tuš, papír, 17 x 26,2 cm, sign. PD Jiří Novák (?), pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jiří Vedral

    Zlatá ulička

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:30

    akvarel, tuš, papír, 24.5.1982, 20 x 20 cm, sign. PD Jiří Vedral 82, rám

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Tůma

    BLB

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:25

    tuš, papír, 30 x 35,5 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Rybáři

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:20

    litografie, akvarel, 1962, 11,7 x 18,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1962, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Vesnice

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:15

    litografie, akvarel, 9,5 x 14,5 cm, sign. LD KarelKupka, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Kocourek

    (1915-1986)

    Pohled na město

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:10

    akvarel, běloba, papír, 21,5 x 27,3 cm, sign. PD Václav Kocourek, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Krajina Českého středohoří I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:05

    lept, 8,8 x 23,8 cm, sign. PD Jí (?), 1/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Šára

    Bábinský

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 20:00

    lept, 9 x 6,4 cm, sign. PD F. Šára, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Muž z knihou

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:55

    dřevoryt, 14 x 7,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Muž s protézou

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:45

    pastel, uhel, tuš, papír, 42 x 29,7 cm, sign. DU Karel ...(?), mírně zašpiněný a při pravém okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • F. Kotrč

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:40

    tuš, tužka, akvarel, papír, 1974, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD F. Kotrč, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • J. Oupický

    Architektonický návrh

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:35

    tužka, papír, 1947, 29,5 x 41,7 cm, sign. PD Oupický, mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Oupický

    Architektonický návrh

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1947, 29,5 x 41,7 cm, sign. PD Oupický, v levém dolní rohu utržený kousek papíru, v pravém horním dírky v papíře

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Oupický

    Architektonický návrh

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:25

    pastel, tužka, papír, 1947, 29,5 x 41,7 cm, sign. PD J. Oupický, v levém dolním rohu utržený kousek papíru

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Miloš Pečinka

    (1924)

    Chotěboř

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:20

    litografie, 10,4 x 14,7 cm, sign. PD M. Pečinka, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Noty

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:10

    litografie, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, 13/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Petr Hrnčíř

    Pokoj č. 520

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:05

    lept, 1973, 25 x 18 cm, sign. PD Hrnčíř 73, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Anna Khunová

    Síť

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:46

    lept, 45 x 40 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 24/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • J. Ráž

    Karlův most

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    kvaš, papír, 48 x 64 cm, sign. PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Kameník

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:45

    pálenáhlína s bronzovou patinou, v. 27 cm, značeno V. D. K. B.

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Znoj

    (1905-1950)

    Zachráněná

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:44

    pálená hlína, v. 45 cm, značeno J. Znoj

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

    Oldřich a Božena

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:42

    tisk, papír, plátno, 68 x 104 cm, dřevěný řezaný rám

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Josef Arnošt Gause

    (1910)

    Oráč

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    pálená hlína, 1940, v. 38 cm, značeno J. Arnošt Gause 1940

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Přivítání v hostinci

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:41

    tisk, papír, plátno, 68 x 104 cm, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Návrat domů

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:40

  • Josef Axmann

    (1891-1947)

    Řemesla

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    dřevořezba, 1940, 103 x 212 cm, značeno J. Axmann 40, rám

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Cyprian Majerník

    (1909-1945)

    Utečenci

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:39

    tisk, 1944, 47 x 59 cm, značeno v tisku Majerník 44, rám, studium v Uměleckém ateliéru Gustava Mallého, poté žák prof. J. Obrovského a J. J. Loukoty na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jindřich Štýrský

    (1899-1942)

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 23:38

    tisk, 29 x 40 cm, rám, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)