• Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rafael Maria Boušek

    (1902-?)

    Zámek

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:21

    tempera, běloba, papír, 20,7 x 13,8 cm, sign. PD R. Boušek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 819

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 820

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:23

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie k podobizně mladého muže

    Položka č.: 821

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:24

    akvarel, tuš, ruční papír, 46 x 31 cm, sign. DU V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viliam Chmel

    (1917-1961)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 822

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:25

    akvarel, tuš, papír, 30 x 40 cm, sign. PD Viliam Chmel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Jirásek

    Krajina se snopy

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:26

    pastel, papír, 1937, 23 x 30,5 cm, sign. PD J. Jirádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:27

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Ulička ve vsi, oranžová

    Položka č.: 825

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:28

    akvarel, papír, 27,5 x 39,5 cm, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:29

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Na pasece

    Položka č.: 827

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Senoseč

    Položka č.: 828

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:31

    akvarel, uhel, papír, 28,5 x 20 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Skica

    Položka č.: 829

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:32

    tužka, papír, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD A. Zábranský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, poté prof. W. Nowaka na AVU tamtéž, člen SVU Mánes a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dubiel von Lerach

    Obdařená květy

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:33

    tempera, papír, 27,5 x 19,5 cm, sign. PN Josef Dubiel von Lerach, Antikvariát Dlážděná, studoval malířství u J. Orlíka, V. Gajdůška a K. Podešvy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dubiel von Lerach

    Sestry

    Položka č.: 831

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:34

    tempera, papír, 27,5 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval malířství u J. Orlíka, V. Gajdůška a K. Podešvy

  • Jan Harant

    (1983)

    Se zmrzlinou

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:35

    pastel, uhel, papír, 2013, 28 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:36

    akvarel, tuš, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2008, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Kněžka

    Položka č.: 834

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:37

    metalická fixa, papír, 2006, 65 x 48 cm, sign. PD Bob H 2006, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza II.

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:38

    tuš, papír, 2004, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2004, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza III.

    Položka č.: 836

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:39

  • Bohumír Bob Hochman

    Můzy (triptych)

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:40

    3x pastel, papír, 2018, 42 x 29,7/42 x 29,7/42 x 29,7 cm, vše sign. Bob H 2018, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Odlesk vln

    Položka č.: 838

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:41

    tuš, papír, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2002, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:42

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 4/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:43

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista V. M.

    Položka č.: 841

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:44

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 10,3 x 15,4 cm, monogr. PD V. M.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista V. M.

    Na trhu

    Položka č.: 842

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:45

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 15,5 x 10,2 cm, monogr. PD V. M.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčany

    Položka č.: 843

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 844

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:48

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 71, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné š…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 846

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:49

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)