• Antonín Vojtek

    Cesta na Pohansko

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:15

    olej, plátno, 2000, 55 x 45 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 916

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:16

    olej, plátno, 2000, 55 x 40 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 917

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:17

    olej, plátno, 2001, 45 x 60 cm, sign. PD A. Vojtek 2001, rám, vzadu nalepen štítek Dílo: ČFVU, razítko Galerie Slovácka potvrdzující autorství, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Allen

    Budweiser - Severní Amerika

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:19

    can art (plechovka, papír), 9 x 12 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Martin Allen

    Foster´s Export - Austrálie

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:20

    can art (plechovka, papír), 12 x 11 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Zdeněk Daněk

    Při malování krajiny sem se naučil sprostě nadávat.

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:21

    kvaš, papír, 2014, 29,6 x 41,8 cm

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Haušek?

    Filipínské motivy

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Vzpomínky

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:23

    akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vlasta Švejdová

    Vzdálenost lásce nevadí

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:24

    kombinovaná technika, 9,5 x 14 cm, sign. LD Vlasta Švejdová, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Domek

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:25

    lept, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dva akty

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:26

    lept, 17 x 23 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:27

    lept, 30,8 x 22 cm, sign. PD Bureš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dívka u piána

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:28

    litografie, 1915, 18 x 23 cm, sign. PD Alex Jelínek 1915, rám, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 929

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:29

    lept, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:30

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 931

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:31

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Cirkus

    Položka č.: 932

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:32

    lept, 15,5 x 20 cm, sign. PD V. Silovský, rám, č.41, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 933

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:33

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:34

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    Položka č.: 935

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:36

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 937

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:37

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 938

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:38

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Karlštejn

    Položka č.: 939

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:39

    litografie, 1955, 28 x 36 cm, sign. PD Karel Tondl, č. 62/100, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, Print S…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Motýli

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:40

    litografie, 14 x 10 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříž…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Proměny VI

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:41

    monotyp, 44 x 30 cm, sign LD Beran, rám, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdeněk Beran

    Studie situace I.

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:42

    suchá jehla, 1976, 49 x 61 cm, sign. PD Z. Beran 76

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:43

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:44

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)