Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce)

pouze on-line část sálové aukce

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1228

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:15

    tempera, papír, 39 x 31 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, horní levý roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Výstava výtvarných prací dětí (návrh plakátu)

    Položka č.: 1229

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:16

    tempera, papír, 25 x 40,5 cm, zašlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:17

    tempera, papír, 35,5 x 31,4 cm, zašlý a místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (návrh obálky)

    Položka č.: 1231

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:18

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 31,1 x 22,5 cm, zašlý papír, na několika místech na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (návrh obálky + 8 x návrh ilustrace)

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:19

    9 x akvarel, tuš, papír, 29 x 21 až 19 x 14 cm, zašlý papír, místy šmouhy, jeden s papírů na okraji místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (konvolut 4 návrhů obálek)

    Položka č.: 1233

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:20

    4 x tuš, akvarel, papír, 26 x 18,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kaple na Bezdězu uvnitř

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:21

    ocelorytina, kolem 1860, kolem 1860, 16 x 12 cm, značeno LD v desce Wilh. Kandler fecit. a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře skvrny, žák prof. F.…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Socha sv. Jiří na hradě Pražském

    Položka č.: 1235

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:22

    ocelorytina, kolem 1860, 17,3 x 16 cm, značeno LD v desce Hellich fecit. a PD Wurster sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), žák prof. J. Berglera ml. a F. Waldherra na AVU v Praze, poté studium na Akademii ve Vídni, čl…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Budějovicích Českých

    Položka č.: 1236

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:23

    ocelorytina, kolem 1860, 15,6 x 12 cm, značeno LD v desce Jos. Hellich fecit a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculpsit., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře mimo tisk drobné skvrnky, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Cheb

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:24

    mědirytina, 10,2 x 15,7 cm, značeno PD v desce gez u. gest. bey J. Poppel, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Kostel sv. Mořice v Olomouci

    Položka č.: 1238

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:25

    mědirytina, 10,8 x 13,9 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Náměstí s radnicí v Olomouci

    Položka č.: 1239

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:26

    mědirytina, 10,8 x 14 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Kolonáda s vřídlem v Karlových Varech

    Položka č.: 1240

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:27

    mědirytina, 10,3 x 16,6 cm, značeno DU v desce Nach Natur gez. u. gestochen vonGez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carl W. Würbs

    (1807-1876)

    Katedrála sv. Václava v Olomouci

    Položka č.: 1241

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:28

    mědirytina, 11 x 14,2 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. E. Höfer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Kostel sv. Mikuláše v Chebu

    Položka č.: 1242

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:29

    mědirytina, 15,6 x 10,2 cm, značeno LD v desce J. Poppel del. Ch. Rosée sculp., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Lázně Teplice

    Položka č.: 1243

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:30

    mědirytina, 8,2 x 10,8 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Ferdinandův pramen v Mariánských Lázních

    Položka č.: 1244

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:31

    mědirytina, 8,1 x 12,1 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Livora

    (1884-1958)

    Kostel Na prádle (Všehrdova Praha III.)

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:32

    dřevoryt, 24 x 20,5 cm, značeno LD LR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a Lišky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Joseph Carmine

    Prager Prospect

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:33

    kolorovaná mědirytina, 28 x 35,5 cm, značeno PD v desce Ios. Carmine. A.V., rám, pohled na Nové město pražské zobrazuje dnes již neexistující kostel Neposkvrněného početí panny Marie v Hybernské ulici (v místě dnešního Divadla Hybernia), pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 1247

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - Škodovy závody

    Položka č.: 1248

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:35

    litografie, 19 x 19,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - hlavní kostel

    Položka č.: 1249

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - u městských hradeb

    Položka č.: 1250

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:37

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeňsko - hrad Radyně

    Položka č.: 1251

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Hradec Králové

    Položka č.: 1252

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:39

    akvatinta, 1936, 29,5 x 23 cm, sign. PD Jan Rejchl 36, pamětní list , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Národní divadlo

    Položka č.: 1253

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:40

    lept, 18,5 x 24 cm, sign. PD B. Kozina, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 1254

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:41

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Machek

    (1775-1844)

    Křesomysl swoluje k roční dani

    Položka č.: 1255

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:42

    litografie, 1. polovina 19. století, 25,2 x 33,4 cm, značeno LD nečitelně a PD A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • P. Dupre

    IV. Vue de Boheme

    Položka č.: 1256

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:43

    mědirytina, 25,5 x 20 cm, značeno DU Chez les freres Ktauber. a PD P. Dupre scupl., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Boučkův statek na Malé Skále

    Položka č.: 1257

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:44

    litografie, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD A. Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)