• Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jacques Nicolas Tardieu

    (1716-1791)

    Císař Konstantin přijímá korouhev

    Položka č.: 197302

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:00

    rytina, 35,6 x 25,1 cm, PD značeno v desce Tardieu filius Sculp., rám, podle Rubense vyryl J.C Tardieu zvaný Tardieu fils, vydal otec Nicolas Henri Tardieu (1674 - 1749) jako součást cyklu Historie Konstantinova, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:01

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:02

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:03

    měkký kryt, 1930, 10,3 x 13,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívka

    Položka č.: 198598

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:04

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:05

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:06

    litografie, 1942, 24 x 35 cm, sign. PD BHoffstädter 42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:07

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:08

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    R Richterův dům a rynek u Rotta s pradlenami Rudolfa Kremličky; S Staré zámecké schody se svými staviteli a s pozadím Starého města

    Položka č.: 199238

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:09

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:10

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD L. Čmerda, č. 5/30, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:11

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:12

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:13

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:14

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:15

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:16

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:17

    litografie, 1942, 22,8 x 30,7 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:18

    sítotisk, 1989, 20,8 x 15 cm, sign. DU JBartoš 1989, Antikvariát Ostrovní, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:19

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kováři

    Položka č.: 199554

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:20

    litografie, 1946, 26 x 30 cm, sign. PD Vlast.Rada 46, rám, č. 44/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška

    (1930)

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:21

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:22

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:23

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:24

    litografie, 1960, 20,1 x 14,5 cm, PN značeno na kameni M.Švabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:25

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:26

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200763

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:27

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook