• Michal Škapa

    (1978)

    Rád vás poznávám

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    airbrush, akryl, plátno, 2015, 100 x 100 cm, sign. vzadu Michal Škapa , malba významného současného člena pražské umělecké a streetartové scény. Škapa se rovněž velmi úspěšně věnuje grafickým návrhům knih, plakátů atp. Pracuje v rozlišných médiích a formátech od realizace nástěnných maleb – muralů, …

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Martin Frind

    (1963)

    Babylon

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    akryl, plátno, 2001, 120 x 120 cm, sign. PD M. Frind, malíř Martin Frind vystudoval pražskou Akademii výtvarného umění, nejdříve v ateliéru prof. Jiřího Ptáčka a poté u Karla Malicha. Básník a výtvarný kritik Ivan Martin Jirous o Frindových obrazech řekl: „Mám pocit, že obrazy Martina Frinda se mají…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jan Chaloupek

    Signály jara

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    akryl, plátno, 2018, 90 x 90 cm, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizovanou až ilustrativní…

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)