• James Janíček

    Křeslo

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • James Janíček

    Babylon

    Položka č.: 466

  • James Janíček

    Dva muži

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • James Janíček

    Podíváme se ti na zoubek

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • James Janíček

    Tři krysy v kleci

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1979, 27,4 x 20,2 cm, sign. DU Janíček 79, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6891 Historie příhozu

  • Fang, Gabun

    Figura předkyně

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    patinované dřevo, 20. století, v. 64 cm, dírky po červotoči, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Yoruba, Nigérie

    Figura předkyně

    Položka č.: 461

    patinované dřevo, 20. století, v. 74 cm, ve spodní části hodně prožráno od termitů, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    kolorované dřevo, 20. století, v. 30 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4366 Historie příhozu

  • Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 459

    patinované dřevo, 20. století, v. 28 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Nigérie

    Obličejová maska

    Položka č.: 458

    kolorované dřevo, 20. století, v. 31 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Punu, Gabun

    Obličejová maska

    Položka č.: 457

    patinované dřevo, 20. století, v. 38,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Nigérie

    Opičí maska

    Položka č.: 456

    patinované dřevo, 20. století, v. 27 cm, na čele díra, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Zbojník

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Klein

    (1939-1989)

    Vernisáž

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    plastika, 1985, 76 x 54 cm, autorský rám, vzadu nalepen štítek Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Josef Fojtík

    (1890-1966)

    Alegorická postava ženy

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    bronz, 46,5 x 12 x 17 cm, značeno dole J. Fojtík, spoluautor sochařské výzdoby Podolské vodárny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Kafky na UMPRUM v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 452

    závěsná nástěnná plastika (glazovaná keramika), 1940, 21,2 x 22 cm, značeno na zadní straně MF 1940, na zadní straně popsáno, dílo je prací dcery výtvarnice Marie Fischerové - Kvěchové, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Borecký

    Malý štít

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    světelná plastika, pískovec, žula, ocel, 2015, v. 24 cm

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Skalický

    (1927)

    Položka č.: 450

    patinovaná sádra, 1972, 42,5 x 19,5 cm, značeno PN Skalický 72, místy mírně odřená patina, Antikvariát Dlážděná

  • Bedřich Neužil

    (1892-?)

    Božena Němcová - sousoší

    Položka č.: 449

    pálená hlína, 35 x 25,5 x 19,5 cm, značeno vpravo na podstavci B. Neužil, v dolní části vytlačené razítko A. Pokorný a DK Bechyně; sochař, studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. K. Štipla. Zkušenosti ze studijních cest (Francie 1926, Itálie 1928, Německo 1932) zúročil v řadě realizací,…

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    patinovaná sádra, 43 x 16 x 23 cm, značeno PD LHOTÁK, práce sochaře a medailéra, který ve své tvorbě navazoval na sochaře Mařatku, Štursu a Myslbeka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívčí akt

    Položka č.: 447

    pálená glazovaná hlína, v. 42 cm, značeno J. Lankáš, místy poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Mateřství

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    sádra, v. 33 cm, PD značeno B. Benda, ulomený a přilepený roh, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)