• Pavel Kopp

    Paestum

    Položka č.: 236879

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:00

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236880

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:02

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 236881

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:04

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236882

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:06

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:08

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec (PF 2006)

    Položka č.: 237067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:10

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 237112

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:14

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Čas

    Položka č.: 237124

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:16

    litografie, 20 x 15 cm, sign. PD Jiřička, č. 45/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 206889

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:22

    tiskový štoček dle kresby, 4,7 x 10 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Maškary

    Položka č.: 206893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:24

    dřevěný štoček, 7 x 8 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 206895

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:26

    dřevěný štoček, 8,8 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Monogramista RMK

    U jezera

    Položka č.: 206896

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:28

    tiskový štoček linoryt, 18,8 x 12,5 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Tři ženské akty

    Položka č.: 206902

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    Položka č.: 206903

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na polštáři

    Položka č.: 206904

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:34

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,4 x 32,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 206905

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:36

    kvaš, tuš, papír, 1990, 47,6 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 90

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    Položka č.: 208170

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Postava ženy

    Položka č.: 208171

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:40

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Vondráček

    Kamenné slunce

    Položka č.: 208871

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:48

    ocelorytina, 17,3 x 34,4 cm, sign. DU Vondráček, č. 98/100, DU slepotiskové razítko: Atelier Michal Vondráček, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    Položka č.: 213846

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:52

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Lander

    Značky

    Položka č.: 214401

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:54

    2 x fix, papír, 29,2 x 20,2 a 20 x 25 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista JD

    Ex libris Václav Janda

    Položka č.: 217193

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:58

    dřevěný štoček, 11,3 x 7,4 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)