• Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kohout

    Položka č.: 203095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:31

    lept, 8,1 x 5,7 cm, sign. PD Soukup, 16/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Srdce

    Položka č.: 211953

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:32

    litografie, 1983, 8,2 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, 12/200, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dvě jablka

    Položka č.: 211952

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:33

    litografie, 12,6 x 7,1 cm, sign. PD C. Stehlík, 48/200, na druhé straně věnování: Hodně lásky, zdraví, pohody a štěstí, upřímně do r. 98 přejí Stehlíci., Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Hudba

    Položka č.: 194410

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:34

    litografie, 16,7 x 16,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 100/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Noční město

    Položka č.: 242122

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:35

    dřevoryt, 13,4 x 17,8 cm, sign. PD Jakub Stretti, autorský tisk 14/20, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    Šalamoun

    Položka č.: 202003

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:36

    dřevoryt, 1989, 12,5 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, 139/200, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Rostlina

    Položka č.: 242121

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:37

    suchá jehla, 1980, 18,6 x 10,8 cm, sign. PD Škarohlíd 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 242104

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:38

    dřevoryt, 21,7 x 9,6 cm, sign. PD J. Šváb, mírně zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ženský akt s rybou

    Položka č.: 242125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:39

    litografie, 1972, 22,8 x 14,9 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar

    Položka č.: 211959

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:40

    suchá jehla, 1960, 12,8 x 15,5 cm, sign. LD Jiří Švengsbír, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mongol

    Položka č.: 162040

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:41

    dřevoryt, 1983, 17,9 x 15,7 cm, sign. PD K. Toman 83, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Velčovský

    Značka

    Položka č.: 175206

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:42

    tuš, papír, 29,7 x 21,2 cm, návrh na knihu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Velčovský

    Hvězdičky

    Položka č.: 175205

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:43

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, návrh na knihu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Velčovský

    Studie

    Položka č.: 175204

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:44

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, návrh na knihu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Michal Vondráček

    Tři králové

    Položka č.: 242159

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:45

    lept, 8 x 5,5 cm, sign. PD M. Vondráček, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Vychodilová

    Panna s ještěrkou

    Položka č.: 185486

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:46

    litografie, 1986, 26 x 17,2 cm, sign. DU Olga Vychodilová 86, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Dary

    Položka č.: 136563

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:47

    lept, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 48/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Martin Wielgus

    Manželé

    Položka č.: 203103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:48

    lept, 1983, 10,3 x 7,9 cm, sign. PD Martin Wielgus 83, 85/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Konopiště

    Položka č.: 196100

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:49

    litografie, 1994, 12 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 63/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Žena (Ex libris Jos. Hladký)

    Položka č.: 223936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:02

    lept, 10,6 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U studny (Ex libris Irena Nováková)

    Položka č.: 223937

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:04

    lept, 1942, 7,2 x 4,9 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    Položka č.: 223939

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:06

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Čert (Ex libris Al. Kučík)

    Položka č.: 223940

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:08

    dřevoryt, 1928, 10,7 x 7,4 cm, PD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Plachetnice (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223941

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:10

    litografie, 12 x 5,8 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:12

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223945

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:14

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:18

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Nedvěd

    Krajina pod horami

    Položka č.: 224247

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:20

    olej, karton, 1963, 49,5 x 59 cm, sign. LD Nedvěd 1963, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)