• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:52

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:54

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235026

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:56

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 235027

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:58

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:00

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 235045

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:04

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:06

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:08

    uhel, akvarel, papír, 28,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:10

    tuš, papír, 1937, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Kotrba 37, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:12

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 235098

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:14

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:16

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:18

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235101

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:20

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 235105

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:22

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 235321

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:24

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    Položka č.: 235330

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:26

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Aha, už si na vás vzpomínám, vy jste pan Novák

    Položka č.: 235331

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:28

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 17 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 235344

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:30

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 235346

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:32

  • Steve Leal

    Atraktivní žena

    Položka č.: 235347

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:34

    litografie, 88,8 x 54,6 cm, e.a. , přehnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Pražský hrad od Karlova mostu

    Položka č.: 235382

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:36

    lept, 22 x 31,2 cm, sign. PD E. Wänke, zažloutlý papír, nahoře u okreje natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Kampa

    Položka č.: 235383

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:38

    lept, 26 x 20 cm, sign. PD Emil Wänke, na okrajích papíru nažloutlé fleky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Chrám svatého Mikuláše

    Položka č.: 235384

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:40

    lept, 25,8 x 18,5 cm, sign. PD E. Wänke, lehce zažloutlý papír, na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Seewesen Taf. 3

    Položka č.: 235385

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:42

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Seewesen Taf. 9

    Položka č.: 235386

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:44

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek?

    (1910-1981)

    Člun za stromy

    Položka č.: 235414

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:46

    tuš, papír, 1956, 20,7 x 29 cm, PD monogr. VK 56, zažloutlý papír, na rozích ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:48

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neurčerný autor

    Dům v lesích

    Položka č.: 235418

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:50

    lept, 15 x 20,7 cm, sign. PD, na okrajích papíru několik malých flíčků, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)