• Mikoláš Axmann

    Silueta ženy

    Položka č.: 188225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:00

    tužka, papír, 1976, 17,5 x 14,7 cm, sign. PD Axmann 76, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Veslař

    Položka č.: 188224

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:01

    tužka, papír, 1973, 18 x 20,5 cm, sign. PD Axmann 73, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Axmann

    Na řece

    Položka č.: 188223

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Svatý Václav

    Položka č.: 179285

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:03

    lept, 1994, 14 x 12,4 cm, sign. PD Jana Bergerová 94, 14/40, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Pes

    Položka č.: 203109

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:04

    uhel, papír, 20,9 x 18,2 cm, sign. DU Bílkovský, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Příroda ve větru

    Položka č.: 242186

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:05

    křída, pastel, 18,5 x 14 cm, vzadu značeno autorským razítkem, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Rotunda

    Položka č.: 242185

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:06

    uhel, akvarel, 14 x 10 cm, sign. PD Borovička, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Katedrála

    Položka č.: 242184

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:07

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Brázda

    Dívčí akt

    Položka č.: 188206

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:08

    litografie, 1989, 16,9 x 9,8 cm, sign. PD Jiří Brázda 89, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Vlny

    Položka č.: 211860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:09

    dřevoryt, 1987, 8,1 x 7,1 cm, sign. PD Olga Čechová 87, p. f. 88, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Holl…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Televize

    Položka č.: 211859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:10

    dřevoryt, 1988, 8,2 x 6,9 cm, sign. PD Olga Čechová, p. f. 89, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 211858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:11

    dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Dvě rybky

    Položka č.: 211857

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ganbold Dalajn

    Anděl

    Položka č.: 203070

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:13

    mezotinta, 1990, 14,2 x 7,5 cm, sign. PD Ganbold + Lenka, PF 91, při levém dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • V. Dlouhý

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232865

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 1980, 50 x 70 cm, sign. PD Dlouhý V. 1980, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    V kleci

    Položka č.: 242103

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:15

    litografie, 9,3 x 6,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 57/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 201894

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrata

    Položka č.: 188293

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:17

    litografie, 13 x 10,8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 66/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 242117

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:18

    litografie, 11 x 12,7 cm, sign. PD Milan Entler, 162/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Milan Entler

    Zátiší s kočkou

    Položka č.: 201895

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:19

    litografie, 9,7 x 14,3 cm, sign. PD Milan Entler, 63/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Marie Fišáková

    Kůň

    Položka č.: 242113

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:20

    lept, 1985, 13,7 x 7,5 cm, sign. PD Fišáková 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hrad Bousov

    Položka č.: 211068

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:21

    dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Cesta k domu

    Položka č.: 242120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:22

    litografie, 17,2 x 24,4 cm, sign. PD nečitelně, 18445, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pražský hrad

    Položka č.: 242108

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:23

    litografie, 13,2 x 8,5 cm, sign. PD VHejna, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 211879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:24

    serigrafie, 1986, 19,9 x 14,2 cm, značeno PD v sítu Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • René Hora

    Tanec II.

    Položka č.: 123209

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:25

    suchá jehla, 1982, 15 x 9,8 cm, sign. PD Hora 82, 5/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • René Hora

    Tanec

    Položka č.: 123208

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 211882

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:27

    serigrafie, 1981, 20 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek 81, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 179287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:28

    serigrafie, 1989, 26 x 18,5 cm, sign. PD Hořánek 89, vpravo dole podpis předsedy SČB Františka Dvořáka, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hrubý

    Šiška

    Položka č.: 188274

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:29

    litografie, 17 x 11,3 cm, sign. PD Hrubý, 18/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)