• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218249

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:04

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 218499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:06

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 218500

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:08

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Zimní hry

    Položka č.: 218836

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:10

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:12

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Svatební oznámení s květinou

    Položka č.: 222086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:16

    ocelorytina, 4,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stutgart

    Položka č.: 222229

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:18

    olej, karton, 9,8 x 25 cm, sign. PD JDlabal, odřený pravý spodní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sintra v Portugalsku

    Položka č.: 222230

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:20

    olej, sololit, 14 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Signoria ve Florencii

    Položka č.: 222234

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:22

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-?)

    Vajíčko ve stojánku

    Položka č.: 222251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:24

    litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Růžička

    Spirála

    Položka č.: 222274

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:26

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    Položka č.: 223695

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:28

    lept, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 1/2, papír po okrajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224234

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:30

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225421

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    Položka č.: 225426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:34

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    Položka č.: 225435

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:36

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:38

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Homolka

    Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)

    Položka č.: 226991

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:40

    litografie, 12,8 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 228150

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:42

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:44

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:46

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:48

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:50

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:52

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:54

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:56

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 19:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • V. Šimek

    Zima

    Položka č.: 229159

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2021 20:00

    olej, karton, 1926, 34 x 43 cm, sign. PD V. Šimek 1926, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)