• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hrad (Ex libris J. Obratil)

    Položka č.: 227033

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:46

    lept, 3,5 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227083

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 228068

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:50

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    Položka č.: 228085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:52

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    Položka č.: 228148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:54

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    Položka č.: 228295

    Vyvolávací cena: 720 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:56

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 720 CZK (27 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    Položka č.: 228413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:58

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    Položka č.: 228414

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:00

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u hradu

    Položka č.: 228416

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:02

    akvarel, papír, 1944, 19,2 x 24,4 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Zátiší s jahodami

    Položka č.: 228460

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:06

    suchá jehla, 1958, 12,2 x 17 cm, sign. PD Ant Homolka, použito jako PF 1958, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Při tanci

    Položka č.: 228465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:08

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    Položka č.: 228497

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:10

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    Položka č.: 228504

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:12

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Inuit

    Položka č.: 228795

    Vyvolávací cena: 180 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:14

    slepotisk, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:18

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 228855

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:20

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Položka č.: 228882

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:24

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zima

    Položka č.: 229161

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:26

    kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:30

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:32

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Hrádek

    Položka č.: 229955

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:34

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Strom před domy

    Položka č.: 229956

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:36

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Béla Petry

    Palásthy Lajos

    Položka č.: 229963

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:38

    dřevoryt, 1981, 14 x 8,7 cm, PU značeno ve štočku Petry 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    Položka č.: 229966

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:42

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:44

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)