Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:49

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:50

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Černá hodina

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:30

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:42

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:24

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:28

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:52

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:06

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:08

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:10

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:28

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věže (PF 1996)

    Položka č.: 242730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 243352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:16

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:17

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:18

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:10

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook