Baletka

    Položka č.: 243897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:13

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 244127

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:43

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Postavy

    Položka č.: 244128

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:44

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244129

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:45

    Zástupy šílených

    Položka č.: 244130

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:47

    Položka č.: 244215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hanácké nebe

    Položka č.: 244223

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:19

    tisk, akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD VoBo, rám, na zadní nápis: Tož, kdopak má lepší nebe-než máme me Hanáci?! Šeške same tam nam lezó. So hobe jak medáci…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Vesnice

    Položka č.: 244356

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:34

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 244357

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Barborka

    Položka č.: 244381

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:19

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Objetí

    Položka č.: 244382

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:20

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hejno vran u řeky

    Položka č.: 237501

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:16

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:34

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:36

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:42

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:44

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:50

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:06

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226998

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:50

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Akt dívky, Ex libris Sedláček

    Položka č.: 231117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:38

    mědiryrina, 5 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko, lehce zašpiněné, v krajích mírně pokrčené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Výroba papíru

    Položka č.: 239040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:16

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)